Medipol Üniversitesi YÖS Hizmetleri

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
burcuyildiz
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Medipol Üniversitesi YÖS Hizmetleri

Mesaj gönderen burcuyildiz »

Medipol Üniversitesi, SETA tarafından kurulan bir kurumdur. Bu kurum, kurulduğu günden bu yana, yabancı öğrencilerin gözdesi haline gelmiştir. Bu üniversitenin kurumsal olan değerleri, inovatif eğitim sistemi ile öğrenci adayları tarafından ilgi görmektedir. LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! sınavıyla öğrenci alarak, bünyesinde kaliteli eğitimler vermektedir. Üniversitenin kurumsal akademik kadrosu ve kendini sürekli geliştirmeye adayan bir kurum olması, önemli özelliklerinden bir kaçıdır. Yabancı öğrenciler, bu üniversitede çeşitli bölümleri rahatlıkla okuyabilirler. Örneğin, Eczacılık, Tıp, Diş Hekimliği, Sağlık bilimleri gibi ilgi gören bölümleri bu üniversitede okuyabilirsiniz. Bu eğitimleri gören öğrenciler, sonrasında üniversiteye ait olan hastanelerde staj yapabilmektedir. Bu sayede, sağlık eğitimi gören öğrenciler, üniversite hastanelerinde istihdam edilebilmektedir. LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! ise Amerikan merkezli olarak düzenlenen bir sınavdır. Sat sınavı, senede 7 kez yapılan bir sınav türüdür. College Board tarafından düzenlenen bu sınava olan ilgi bir hayli fazladır. Medipol ’de okuyabileceğiniz birçok bölüm bulunmaktadır. LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! eğitimi veren Medipol Üniversitelerinden bir tanesidir. International YÖS üzerinden alacağınız hizmet grupları arasında; vatandaşlık danışmanlık hizmetleri, sınav danışmanlık işlemleri, üniversite danışmanlıkları, burslu hızlı kabul işlemleri ve benzeri çalışmalar yer almaktadır.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! sınavına giren kişilere eğitim olanağı sunmaktadır. Sat sınavı, Amerikan merkezli olarak yapılan bir sınav türüdür. Bu sınavı kazanan bireyler, Özyeğin üniversitesinde eğitim görebilirler. Medipol üniversitesinin de yer aldığı kurumlar arasında; Biruni de yer almaktadır. LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! eğitimi almak için site üzerinden destek alabilirsiniz. International YÖS alacağınız danışmanlık hizmeti ile eğitim hayatınızı verimli bir şekilde yönlendirebilirsiniz. Eğitim hayatınızdaki kritik dönemleri yükseköğretime geçiş aşamasında bu siteden destek alarak atlatabilirsiniz. Bu süreçte öğrenciler, mesleki hayatlarına ilk adımı atarken doğru adımı atmayı istemektedir. Aynı zamanda, bu üniversite bünyesinde Sat sınavını kazanan öğrenciler, LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! kaydı yaptırabilirler. Eğitim ve danışmanlık adına bütün detaylı hizmetleri bu site üzerinden alabilirsiniz. Aynı zamanda, öğrenci statüleriyle ilgili kararların doğru verilmesi adına çeşitli danışmanlık hizmetleri verilmektedir. Veli, okul ve öğrencilere de çeşitli danışmanlık hizmetleri verilebilmektedir. Bu danışmanlık hizmetleri sayesinde, öğrenci teminleri, mesleki danışmanlık, tercih danışmanlığı, sınav bilgilendirmeleri gibi konular hakkında bilgi alabilirsiniz. Ülke genelinde verilen bu eğitimler ve üniversite etkinlikleri ülke geleceğini de yakından ilgilendirir. International YÖS alacağınız hizmet ve danışmanlıkları LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! linki üzerinden kontrol edebilirsiniz.