SEVİMLİ KÖPEK DOSTLARIMIZ

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
kimbuadam
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

SEVİMLİ KÖPEK DOSTLARIMIZ

Mesaj gönderen kimbuadam »

SEVİMLİ KÖPEK DOSTLARIMIZ Evinizde bir köpek bakmak istiyorsunuz ve bunun için endişeleriniz var. Çünkü sürekli seyahat etmeniz gereken bir işiniz var ve sevimli dostunuzu yalnız başına bırakıp gedemezsiniz. Bu durumda sizin en büyük yardımcınız LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!. Siz seyahat çıktığınız zaman köpeğiniz evde uzun süre yalnız kalmasın diye kurulan köpek oteli ile iletişim kurarak gönül rahatlığıyla ile köpeğiniz oraya emanet edebilirsiniz. Köpeğiniz hem keyifli vakit geçirir ve eğer eğitim almasını da isterseniz köpek eğitimi de verilir. Köpeğini otellerde çok güzel bakılır, hiçbir şekilde kafeslere kapatılıp oralarda kalması da sağlanmaz çünkü oteller köpeklere göre dizayn edilmiştir ve tamamen ev konforundadır.
 Köpeğe eğitim vermek zor mu?Pek çok insan köpek alıp onunla evinde keyifli vakit geçirmek ister. Ama evinize gelen sevimli dostunuz size ve eve alışma süreci biraz zaman alır. Eve geldikleri zaman LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! verilmesi gerekir ki evdeki ortama ve tuvalet alışkanlığı edinsin. Köpekler küçük yaşta sahipleri ile buluştukları içi onlara köpek eğitimi vermek biraz zor olur. Özellikle de hiç evinde hayvan beslemeyen bir kişi için bu biraz daha zor olur. Bu durumda yapmanız herek LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!gibi bir yerden yardım alarak sevimli dostunuzu hem üzmez hem de daha bilinçli eğitim verirsiniz. Çünkü hayvanlar da çocuklar kadar hassas ve kırılgan olurlar.