TANITIM FİLMLERİ İÇİN GEREKLİ EKİPMANLAR

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
kimbuadam
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen kimbuadam »

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! için çalışma planı yapıldıktan sona uygun ekip ve ekipmanların seçilmesi gerekiyor. Çekimin yapılacağı alana göre gerekli ekipmanlar farklılık göstermektedir. Bundan dolayı da yetersiz ekipman veya ekiple yola çıkılmamalı ve ekipman bakımından zengin bir ajans ile çalışılması gerek. Video ve LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! için kullanılan ekipmanların kalitesi, videonun kalitesini doğrudan etkilemektedir. Yanlış lens seçimi veya yetersi ışık desteği, filmin etkileyiciliğini azaltır.  Şu unutulmamalı tüketiciler, görsel kalitesi iyi olan firmaların daha iyi olduğunu düşünürler. Bu kapsamda kamera, monitör, lens,  gimbal, tripod, slider, mikrofon başta olmak üzere kamera, ışık ve ses ekipmanlarının farklı çeşitlerinin bulundurulması gerekir. Tanıtım videoları için ekipmanlar kadar montaj aşaması ve teknik ekibin önemi çok büyük. Etkileyici ses efektleri, görseller, müzikler, grafikler birleştiği zaman çok güzel videolar ortay çıkar.
TANITIM FİLMLERİNİN FİYATLARI NASIL HESAPLANIYOR?
Tanıtım filmi fiyatlarını, pek çok kriter etkilemektedir. Animasyonlar, nitelik, oyuncu/cast kullanımı gibi ekstra çekik aletlerinin kullanılmasına göre farklı fiyatlar ortaya çıkmaktadır. Bu çalışmalar uzun süreli kullanıldığı için kalitesi ön planda tutulmalıdır ve fiyatı düşürmek adına kaliteden ödün verilmemesi gerekir. Pek çok firma tanıtım filmi ve LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! alanında kendine ispat etmiş uzman kadrosu ve teknik donanımı ile hizmet sunmaktadır. Firmaların istekleri doğrultusunda doğru çözümleri üretip, hedef kitlesinden tam not alan videoları kısa sürede hazırlıyorlar.