En Güvenilir Yardım Kuruluşları

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
alkimoberon
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen alkimoberon »

Çocukların ihtiyaçları büyüklerin asıl derdi olması gerekiyor. Netice itibariyle beslenme, eğitim, sağlık her çocuğun yaşam hakkı olması gerekirken, dünyada ve ülkemizde milyonlarca çocuk bu temel ihtiyaçlardan maalesef mahrum kalmakta ve bunların yürek burkan hikâyelerini ekranlarda ve yaşadığımız her platformda görmekteyiz.
Birileri buna dur demek için yola çıkmalı. Bu işi layığıyla yapan LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! listesine göz attığımızda İnsan international derneği göze çarpıyor. İsmi sıkça duyulan yardım dernekleri gelen bağış ve yapılan destekleri şeffaf bir biçimde gösteremezken.  İnsan international derneği kendi resmi web sitesinden gelen sponsor ve yardıma muhtaç çocukları şeffaf bir şekilde yayınlıyor.

En Çok İhtiyaç Duyulan Yardım Konuları
Çocukların en çok destek beklediği alanlar şunlardır;
  • Okul ihtiyaçları
  • Sağlık ihtiyaçları
  • Yetersiz maddiyat dolayısıyla ailesine maddi destek (Elektrik Faturası, Su Faturası, Kira vb.)
  • Giyim desteği
Yukarıda maddeler halinde sıralanan bu destekleri alan çocukların hayata daha sağlam sarılması hedeflenmektedir. Sponsorlarımız aracılığı ile gelen maddi desteklerin süratle ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması ve gerekli kontrollerin ardından desteğin verilmesi ise işte bu LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! tarafından sağlanır.
Sponsorlarımız da 2 şekilde desteklerini vermektedirler. Yardımseverler, resmi web sitesinde yayınlanan ve duyurusu yapılan destek çağrılarına düzenli bağışla sponsorluk veya tek sefere mahsus destek ile katılım sağlanmaktadır.