Kediler Hakkında Merak Ettiğiniz Her Şey Burada

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
graphicdzyn
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Kediler Hakkında Merak Ettiğiniz Her Şey Burada

Mesaj gönderen graphicdzyn »

Merhaba, bugün size kediler hakkında merak ettiğim her sorunun yanıtını bulduğum bir siteyi tanıtacağım. Miyavmiyav.com, yeni keşfettiğim ve kedimi daha iyi anlamamı sağlayan başarılı bir
içerik platformu olarak gözüme çarptı. Mesela LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! sorusunun yanıtının aslında benim sandığımdan çok daha farklı olduğunu öğrendim. Bakmak isteyenler için link ekledim. Özellikle LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! sorusunun yanıtına göz atmanızı tavsiye ediyorum.

Kedilerin anneleri ile olan bağları sonucu mırlama içgüdüsü kazandığını biliyor muydunuz? Diğer bir dikkatimi çeken konu LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! konusuydu. Cindal ve Çetük kelimelerini ilk defa duydum ve Oğuz Türklerinden bugüne kadar dayanan kedi yavrusu tanımlarını gerçekten ilgiyle okudum. Kedi sağlığı konularına baktığımda ise en çok ilgimi LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! konusu çekti. Çünkü kedilerde ishal ciddi bir sorundur ve mutlaka kedi sahipleri tarafından çözülmesi gerekir. Özellikle yavru kedilerde ishal ölümcül sonuçlar doğurur. Konuları inceleyebilmeniz için benim dikkatimi çekmeyi başaran konuları sizinle de paylaşıyorum.

Hepsine ilgili sayfaların linklerini ekledim. Mutlaka göz atmanızı tavsiye ederim.
Unutmadan sitenin adresini de paylaşayım, merak edenler göz atabilirler: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
Herkese iyi forumlar diliyorum.