Elektrostatik filtreler hem işletmenizi hem de dünyamızı koruyor

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
alkimoberon
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Elektrostatik filtreler hem işletmenizi hem de dünyamızı koruyor

Mesaj gönderen alkimoberon »

Elektrostatik filtreler hem işletmenizi hem de dünyamızı koruyorLİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! günümüz imalat dünyasının en vazgeçilmez ürünleri haline gelmiştir. Birçok üretim ve sanayi tipi yemekhaneler, fabrikalar ve diğer üretim yerlerinde havaya salınan maddelerin ve kokuların izole edilmesi hem üretim alanında çalışan personellerin sağlığını koruyor hem de üretim alanı çevresinde yaşayan canlıların oksijen kalitesini arttırmaktadır.

Üretim anında havaya karışan is, duman, yağ, toz gibi partikülleri filtre ederek, zararlı etkilerini bertaraf eden Elektrostatik Filtreler üretim alanının ve bir anlamda dünyanın kurtarıcı konumundadır. Kim yanı başında veya ilçesinde mahallesinde koku ve dumanla yaşamak ister ki? Ebette kimse istemez. İşletmeler de bu bilinçle baca sistemlerinde elektrostatik filtreler tercih etmektedirler.

Elektrostatik filtreler nasıl temizlenir?Kolay temizlenme usulleri bulunan elektrostatik filtreler, sağladıkları fayda ile hem işletmeye hem de ülkemize uzun yıllar kazanımlar sağlamaktadır. İş güvenliği ve müşteri memnuniyeti başta olmak üzere elektrostatik filtre kullanımı itibariyle hava kalitesini de arttırmaktadır.

Sorunsuz elektrostatik filtre mi arıyorsunuz?Ülkemizde LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! imalatında ön plana çıkan birçok firma olsa da bu tip ürünlerde en iyisini tercih etmek gerekiyor. Zira yapılan yatırım ve bunun sonuçları itibariyle başarısız bir filtre sistemi faydadan ziyade zarar verebilmektedir. Piyasada çok ucuz fiyatlarda elektrostatik filtre bulursanız lütfen kuşkuyla yaklaşın çünkü bazı firmalar, Elektrostatik Filtreleri ve yan ekipmanlarını standart dışı fason olarak üretip sistemlerde kullanmaktadır. Bunun sonucunda kısa sürede etkisini yitiren filtre sistemleri işletmenize ceza tutanakları ile dönme riski taşımaktadır. Sorun çıkartmayan, hayal ettiğiniz gibi çalışan bir elektrostatik filtre arıyorsanız ve işletmeniz için gerekli tüm elektrostatik filtre sistemleri ve detaylı bilgiyi LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!  sitesinden elde edebilirsiniz.