Blue Card Başvuru Merkezi

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
burcuyildiz
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Blue Card Başvuru Merkezi

Mesaj gönderen burcuyildiz »

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! yani Türkçe adı ile mavi kart Almanya'ya çalışma için gitmek isteyen kişilerin sıkça karşısına çıkan bir kart türüdür. Almanya mavi kart almak için bazı şartlar vardır. Bu kart türü turistik olarak değil de çalışmak için Almanya'ya gitmek isteyenler için Almanya tarafından istenir. Mavi kart almanın şartlarından biri mesleki eğitim yeterliliğini kanıtlamış olmaktır. Mesleki eğitim yeterliliğini mavi kart almanın ilk şartıdır. Aksi halde LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! başvurusu yapılamaz. Almanya mavi kart almak istiyorsanız Almanca bilme zorunluluğu olup olmadığını merak edebilirsiniz. Almanya mavi kart alma şartları arasında Almanca bilme koşulu bulunmuyor. Yani Almanca bilmeyip mesleki eğitim yeterliliğini kanıtlamış olmanız mavi kart almanız için yeterli olabilmektedir.
 Çalışma amacı ile LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! alarak Almanya'ya gitmek isteyen kişiler başvurularını nereye yapacakları konusunda araştırmalar yapıyorlar. Gerekli şartları tamamlamış olan kişiler mavi kart almak için ilgili yerlere başvurarak kartlarını alabilirler. Bu konuda daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! sitesini ziyaret edebilirsiniz.