PTT elektrik yardımı başvurusu e-devlet

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
firmarehberi12
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen firmarehberi12 »

Vatandaşlar ayrıca e-devlet üzerinden mi yoksa internet üzerinden mi elektrik yardımı başvurusunda bulunabileceklerini soruyorlar. Elektrik yardımı talebi e-devlet üzerinden yapılmamaktadır. Elektrik enerjisi yardımı almak için Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarından düzenli olarak yardım almak yeterlidir.
Elektrik yardımı talebi e-devlet üzerinden yapılmamaktadır ancak e-devlet üzerinden Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na başvuruda bulunabilirsiniz. Sosyal LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! onaylandıktan sonra otomatik olarak fatura yardımlarınızı almaya başlayacaksınız. Hemen başvurmak için LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! economics-destek-on-basvuru linkine tıklayarak başvurunuzu yapabilirsiniz.
PTT 700 TL yardım başvurusu
Elektrik yardımı almak için elektrik yardım talep formunu doldurmanız gerekir. Elektrik yardım talep formunu doldurduktan sonra gerekli incelemenin ardından yardım talebiniz onaylandığında elektrik yardımı almaya başlayacaksınız. Elektrik yardım talep formunun PTT acentelerinde doldurulması gerekmektedir. PTT acentelerinde kimliğiniz ve geçen aya ait elektrik faturanız ile doldurduğunuz form yeterli olacaktır.