Instagram Reklam Yayınlayamazsın Hatası

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
Celoxy
Aktif Üye
Aktif Üye

Instagram Reklam Yayınlayamazsın Hatası

Mesaj gönderen Celoxy »

2022 yılında Instagram'da reklam yayınlama veya tanıtım yapma hatası ile karşılaşırsanız, bu sorunun çözümüne dair bilgi paylaşacağız. İşletmeniz için daha fazla kişiye ulaşmak istiyor ancak bu hatayı alıyorsanız, size yardımcı olmak istiyoruz. Bu sorun, Instagram reklam hesabı sahiplerinin karşılaştığı ve kolayca çözülebilecek bir sorundur.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Genellikle aşağıdaki nedenlerle ilgili olarak bu hatayı alabilirsiniz:

• Kişisel hesap yerine işletme hesabından deneme yapılması
• Facebook hesabı kullanılmaması
• Kullanılan tarayıcıda bir sorun olması
• Instagram veya Facebook hesabındaki yasaklar
• Hesapta ödenmemiş borç bulunması
• Daha önce şüpheli işlemler veya hesap sorunları nedeniyle hesapla ilgili sorunlar yaşanması
• Facebook kaynaklı problemler

WHATSAPP HATTIMIZ: 0538-779-93-06

İnstagram Reklam Yayınlayamazsın Hatası Çözümü

Bu sorunu Instagram hesabınızda çözmek için öncelikle hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Sonrasında ise aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

Ayarlar > Profesyonel Hesaba Geçiş Yap > İşletme Olarak Seç > Facebook Sayfanı Bağla

Bu adımları takip ettikten sonra, reklam yayınlama veya tanıtım yapma işlemini tekrar deneyebilirsiniz. Bu şekilde, "tanıtım yayınlayamazsın" hatası da çözülecektir. Bu sorun birçok kullanıcının başına gelmektedir ama çözümü oldukça basittir.

Eğer farklı bir sorun ile karşılaşırsanız veya bu adımları takip etmenize rağmen hala sorun devam ediyorsa, profesyonel destek alabilirsiniz. Instagram reklam hesabınızda yaşanan tüm sorunların çözümü için hızlı bir şekilde size yardımcı olabiliriz.

Kaynak : LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!