GTM Broker’dan Depremzedelere Dev Yardım

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
dean534
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

GTM Broker’dan Depremzedelere Dev Yardım

Mesaj gönderen dean534 »

Dünyanın önde gelen LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! platformlarından biri olan GTM Broker, Şubat ayı cirosunun tamamı olan 250 bin Dolar’ı Kahramanmaraş merkezli ve 11 ilimizi vuran deprem felaketinin mağdurlarına bağışladığını duyurdu.
 GTM Broker Forex platformu tarafından yapılan açıklamaya göre şirketin Şubat ayı cirosunun tamamı, özel bir fonda toplanarak depremzedelere yardım amaçlı uluslararası yardım kuruluşlarına bağışlandı.
 2018 yılında kurulan ve 5 yıldan bu yana sektöründe birçok ödüle sahip olma başarısını gösteren GTM Broker Forex Platformu kısa bir önce Türkiye’de de hizmet vermeye başlamıştı
 Dünyanın ödüllü ve yenilikçi Forex Platformu olan GTM Broker, Türk yatırımcılara, tüm dünyadaki yatırımcılara olduğu gibi Forex ve CFD’ler ile yatırım yapma ve kazanç sağlama fırsatı sunuyor. Dünyanın en büyük Forex broker’larından biri olan GTM Broker, alanında onlarca uluslararası ödülün sahibi.
 ASIC ve FCA lisanslarına sahip olan düzenlenmiş ve yetkili bir Forex Platformu olan GTM Broker, İngiltere merkezli bir firmadır ve uluslararası arenada Türkiye dahil birçok ülkeye hizmet vermektedir. Firmanın Türkiye piyasalarına hizmet vermeye başlamasıyla birlikte 17 ayrı dilde 7/24 hizmet sunan çok dilli müşteri desteğine Türkçe de eklendi.
 Mobil App, Web Trader, Mobile Trader, Meta Trader 4 ve Meta Trader 5 işlem platformları ile 6 varlık sınıfında rekabetçi spreadler ile 1:500’e varan kaldıraç oranlarıyla yatırım ve kazanç imkanı sunan GTM Broker, Türkiye’de limitsiz ve kısıtlamasız olarak kullanılabiliyor.