Paper io

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Cevapla
Kullanıcı avatarı
firmarehberi12
Fanatik Üye
Fanatik Üye
Mesajlar: 1852
Kayıt: 01 Ağu 2021 [ 20:14 ]

Paper io

Mesaj gönderen firmarehberi12 »

Paper io
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!, boş zamanımız olduğunda elinizden bırakamayacağınız bir başka harika oyun. Haritayı kendi renklerinizle boyayacak ve başkalarıyla rekabet edeceksiniz ve kazanmak istiyorsanız biraz bilgi sahibi olmanız gerekiyor.
Paper io'ya başlama kılavuzumuzda, oyunda size yardımcı olacak bazı taktikler ve bilgiler öğreneceksiniz. Bu sayede oyunda ne yapacağınızı bilecek ve buna göre hareket edeceksiniz.
Paper io'nun temel önermesi, haritanın çoğunu kendiniz için işaretlemek ve ardından haritanın sahibi olmanızdır. Büyük puanlar kazanmak ve diğer oyuncuları yenmek istiyorsanız bölgenizi girmeniz yeterli. Ne kadar çok kartınız varsa, o kadar çok puanınız olur ve kazanma şansınız o kadar artar. Bu aynı zamanda, büyük renkli alanlarla gösterilen düşman bölgelerini ele geçirerek elbette çok fazla kar elde edebileceğiniz anlamına gelir. LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! hakkında detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.Cevapla