İstanbul psikiyatri - Alikeyvan.com

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
nullsix
Fanatik Üye
Fanatik Üye

İstanbul psikiyatri - Alikeyvan.com

Mesaj gönderen nullsix »

Web Site İsmi : Alikeyvan.com

Site sahibi : Prof. Dr. Ali Keyvan

Site Başlığı : LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! - Alikeyvan.com

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Mayıs 2017

Site Tanıtımı : Prof. Dr. Ali Keyvan, Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden 2000 senesinde mezun olmuştur. Aynı üniversiteden psikiyatri uzmanlığını alan Keyvan, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi’nde uzun yıllar görev yapmıştır. Çocuk-ergen, psikoterapi eğitim/terapi ve adli psikiyatri kliniklerinde görevler yapan Prof. Dr. Ali Keyvan, İstanbul Aydın Üniversitesi’nde öğretim üyesi olarak akademik faaliyetlerini sürdürmektedir.

Keyvan Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi’nin kurucusu olan Ali Keyvan, klinik psikoloji master ve doktora programlarında terapi ve süpervizyon eğitimi vermektedir. Prof. Dr. Ali Keyvan, ülkemizin ilk uzmanlaşmış Bilişsel Davranışçı terapistlerinden biri olup, ayrıca birçok psikoterapi ekolünde deneyim sahibidir.

Psikiyatri doktoru olarak görev yapan Prof. Dr. Ali Keyvan ile iletişim kurmak istiyorsanız, LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! linkine tıklayabilirsiniz. Alikeyvan.com isimli internet adresi üzerinden, psikiyatri profesörü Keyvan ile irtibata geçebilecek ve online randevu taleplerinizi kolayca iletebileceksiniz.

Telefon Numarası: 0212 343 70 77

E-mail adresleri: [email protected] - [email protected]

Keyvan Psikoterapi ve Psikiyatri Kliniği adresi: Halaskargazi Mahallesi Şafak Sokak Güneş Apartmanı No:85 D:1 Nişantaşı / İstanbul