Tanıtım yazısı paketi

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
nullsix
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Tanıtım yazısı paketi

Mesaj gönderen nullsix »

Tanıtım yazısı paketi

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! satın almak isterseniz, bu konuda tercih edilmesi gereken ilk platform hiç şüphesiz BacklinkMatik platformudur. Buradan arzu ettiğiniz tanıtım yazısı paketini tek tuşla alma şansınız olacaktır.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! sayfasına girerek, tanıtım yazısı sipariş etmeden evvel aklınıza takılan sorulara yanıt alabilirsiniz.

Sitenizin Google içerisinde zirvelere oynaması adına, backlink ve tanıtım yazısı hizmetlerine yönelmenizi tavsiye ediyoruz. Backlink hizmetlerinde daha çok hedef kelime üzerinden kısa bir yazıyla ya da yazısız bir yöntem kullanılır. Tanıtım yazısı hizmetlerinde ise, 100-300 kelime civarında özgün bir yazı kaleme alınır. Bu yazı içerisinde gerekli hedef kelimeler yerleştirilir. Bu hedef kelimelere gerekli linkler verilir. Ve yazılar çeşitli platformlarda linkli bir şekilde yerini alır. Gerek backlink, gerekse de tanıtım yazısı hizmetleri için BacklinkMatik tercihinde bulunabilirsiniz.