Kaya Plastik Branda Sanayi

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
burcuyildiz
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Kaya Plastik Branda Sanayi

Mesaj gönderen burcuyildiz »

Kalitesi ile zor koşullara meydan okuyan ürünler üretiyoruz. 1979 yılından beri üretim yapan fabrikamız 25.000m²’ kapalı üretim tesisine sahiptir.

Fabrikamız teknik bilgi ve günümüz teknolojisinin birleşmesi ile ortaya çıkan kalite sayesinde yıllık 40.000.000m²’den fazla uluslararası standartlara uygun PVC branda üretim kapasitesi ile sektörün en büyük tedarikçisi ünvanına sahiptir. 120’den fazla ülkeye ihracat yaparak ülkemizin sektördeki en büyük ihracatçı firması pozisyonunu korumaktadır. LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! gibi birçok ürün üretimi yapmaktadır.

45 Yıldır, Otomotiv, Endüstri, Tarım, Oyun Parkurları, Kış Bahçeleri ve çok daha fazla alanda doğanın sürprizlerinden etkilenmeyen brandalar üretiyoruz.

Çözümlerimiz:

-Otomotiv & Lojistik Çözümler
 -Endüstriyel & Genel Amaçlı Brandalar
 -Yüksek Teknik Proje Brandaları
 -Tarımsal Amaçlı Brandalar
 -LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! ve Çadır Brandaları Üretimi
 -Baskı Amaçlı Brandalar
 -PVC Şeffaf Brandalar
 -Desenli Şişme Oyun Parkuru Brandaları
 -Pergola Block Out Brandalar

Sizlerde LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! gibi birbirinden farklı ürün grupları hakkında daha fazla bilgi almak ve iletişime geçmek için LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! adresini ziyaret edebilirsiniz.