İç Mimari Eğitim Hizmetleri

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
burcuyildiz
Fanatik Üye
Fanatik Üye

İç Mimari Eğitim Hizmetleri

Mesaj gönderen burcuyildiz »

İç mimarlık, yaşam alanlarını estetik ve fonksiyonellik açısından en iyi şekilde tasarlama sanatıdır. Bu alanda çalışmak isteyenler için temel eğitimler oldukça önemlidir. Rölöve, bir binanın ya da mekânın ölçümlerinin detaylı bir şekilde alınması işlemidir. İç mimarlar, tasarım yapmadan önce çalışacakları mekânın ölçülerini doğru bir şekilde belirlemelidir. Bu nedenle rölöve eğitimi, iç mimarlık eğitiminin temelini oluşturur. LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!, ölçüm teknikleri, çizim yöntemleri ve ölçüm aletlerinin kullanımı gibi konuları kapsar. Forms Education ile sizlerde tüm bu eğitimlere hemen sahip olabilirsiniz.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!, iç mimarların projelerinde kullanacakları malzemelerin miktarlarını ve maliyetlerini hesaplamayı öğretir. Bir iç mekânın duvarlarının boyanması, zeminin döşenmesi veya mobilyaların seçimi gibi işler için doğru miktarda malzeme gereklidir. Metraj eğitimi, öğrencilere malzeme hesaplama tekniklerini, birim fiyat hesaplamalarını ve maliyet analizi yapmayı öğretir. İç mimari eğitimi, öğrencilere mekân tasarımı, renk ve malzeme seçimi, ışıklandırma düzenlemeleri gibi iç mekân tasarımının temel prensiplerini öğretir. Bu eğitim, öğrencilerin estetik duygularını geliştirirken aynı zamanda pratik becerilerini de pekiştirir. LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!, öğrencilere projelerini planlama, tasarlama becerilerini kazandırır. Daha fazla bilgi için LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! tıklayabilirsiniz.