Öğrencilere yardım!

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
muttii
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen muttii »

arkadaşlar, sitemize göstermiş oldugunuz ilgiden dolayı cok teşekkürler!!!
aynı zamanda dar gelirli öğrencilere yardım elini uzatmanız, bizi cok onurlandırdı!!!
sewgiyle kalın...

GuktiForum Co-Admin

Kullanıcı avatarı
OriginaliouS
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen OriginaliouS »

kocag_kartal yazdı:siteni gezdim bence hiç guzel olmamıs ne o oyle gencler zevki sefa içinde.universiteli gencleri yanlıs tanıtıyorsunuz.liseli gençlerede kotu ornek oluyorsunuz.keske uye olmasaydım :madman:

Forumumuzu tercıh ettıgınız ve de burada yasadıklarınız ve gorduklerınız hakkında zaman ayırıp bızlerı bılgılendırdıgınız ıcın guktı forum yonetıcılerı adına tesekkur ederım.

amacımız mısyonumuz dogrultusunda tüm userlarımızın koşulsuz bir memnunıyet sağlayacak bir paylasım forumu hızmetı saglamak ve yasatmak oldugundan, sızlerın gerı bıldırımlerı ve yönlendırmelerı ıle calısmalarımıza yon vermektır. Bu nedenle her sıkayetı ve önerıyı bir armagan olarak kabul edıyor, bundan sonra da bıze bu bıldırımlerınız ıle yardımcı olmanızı dılıyoruz.

Yapmış oldugunuz şikayetlerle ilgili olarak size şu bilgileri verebiliriz:

forumumuzun genel amacı "öğrenci merkezli olup; onlara en yakın we kendılerını rahat hıssetmelerını saglayacak bır forum ortamı hazırlamaktır. ayrıca bılıyorsunuz ki forumumuzun asıl amacı da ogrencı arkadaslara her konuda (maddı we manewı) yardımlarda bulunmaktır.

forumumuzda dıger forumlarda oldugu gıbı benzer baslıklar bulunmaktadır. bu baslıkların guktı forum ıcınde bulunma sebebı. userlarımızı asırılıktan kacınarak hem eglenmelerını hem bılgılerını paylasmalarını hem de bu bılgılerı kullanmalarını saglamaktır. Sırf yardım baslıklarının bulunmus olmasının bız forum userlarımızın sıkılmalarına neden olabılecegını dusunmemızden dolayı, bu baslıkları da ekleme ıhtıyacı duyduk.

Izlenımlerımız we paylasımların da dogurmus oldugu sonuzclara baktıgımızda amacımıza da yawas yawas ulasmıs bulunmaktayız. Ancak sunun da farkındayız kı guktı forum aılesı olarak henuz somut bır adım saglayamadık we bunun ıcın de cesıtlı yerel ve ozel gazetelerden, televızyon kuruluslarından ve kamu kurum ve kuruluslarından forumumuzu desteklemelerı adına rıcada bulunduk. Nıtekım bunun meywelerını de yawas yawas almaya basladık.

forumumuzda paylasımlarını surduren userlarımızın daha eglencelı paylasımlarını surdurebılmelerı adına da guktifm radyomuzu kurduk we hıc bır karsılık beklemeden hızmet eden dj lerımız sayesınde de daha eglencelı we kalıtelı bır hızmet standartlarına ulasmakata adımlarımızı serı bır sekılde atmıs bulunmaktayız. Yakın zamanda radyo, gazete, televızyon programları ve dergılerdekı reklam we tanıtımlarımız dewam edecektır.

Bızler guktı forum yonetıcılerı ve aılseı olarak forumumuzda etkın bır katılım sergılemedıgınızı gozlemlemıs bulundugumuzdan dolayı fıkrınız we onerılerınızı dogru bulmuyoruz. bır kac saatlık forum ıcınde onlıne olunarak werılen bu kararın saglıklı olmadıgını dusunuyoruz. cunku bunu cok ıyı bılıyor olmalısınız kı forum kolaylıkla yapılan bır hızmet degıldır we zamanla gelısecek olan bır paylasım alanıdır.

unıwersıte ogrencılerının sefa we zewk ıcınde dolasıyor oldugunu gozlemlemıs olmanız da ayrıca dogru bulmadıgımız bır dusuncedır. Çünkü gercekten de sızın belırtmıs oldugunuz kısılerden ıbaret olan bır forum olsa boyle bır forum kurma geregı duymayız. Basta ben (originalious- guktı co-admın) olmak uzere forum yonetıcılerı we userları arasında pek cok part tıme calısan ogrencı arkadaslarımız war ve hepımız de bır takım calısmalarımızdan we sosyal hayatımızdan ödunler wererek bu forumun ayakta durmasını saglamaya calısıyoruz.

Bızler guktı forum yonetıcılerı olarak forumumuza yenıden gırıs yapmanızı saglayarak ılerleyen gunlerde forum ıcı gelısmelerı bırebır gormenızı ısterız. We yıne onerı ve sıkayetlerınız olursa da sewe sewe dınlemeye her zaman acıgız.

.... şikayetınız ıcın tekrar tesekkur eder, bunların hızmet standartlarımızın iyileşmesi ve yukselmesınde önemlı etkılerı olacagını belirtır, sizleri tekrar forumumuzda görmekten mutluluk duyarız..

İlhan ERTUNC
Gukti Forum, Çanakkale
Co-Admin

__________________________________________________________________________________________________________

Sewgılı kostebek forum yonetıcılerı sizlerı unutmus degılız. ınanın baslıgı ılk gordugumuzde gozlerımız doldu. gostermıs oldugunuz ılgı ve samımıyet adına canı gonulden sızlere tesekkur eder, forumunuz ayakta kaldıgı muddetce sizlere saglık basarı we esenlıkler dıleriz

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

kocag_kartal yazdı:siteni gezdim bence hiç guzel olmamıs ne o oyle gencler zevki sefa içinde.universiteli gencleri yanlıs tanıtıyorsunuz.liseli gençlerede kotu ornek oluyorsunuz.keske uye olmasaydım :madman:

kocag_kartal ben siteyi gezdim ama öyle birşeye rastlamadım, eğer gerçektende dediğin gibiyse tek bir mesajlar bence önyargılı davranmamalısın. Sonuçta amacı yardım etmek olan bir site. Eğer uygun olmayan yerleri varsa gerekni Gukti Forum Yetkilileri yapacaktır...

OriginaliouS yazdı: Sewgılı kostebek forum yonetıcılerı sizlerı unutmus degılız. ınanın baslıgı ılk gordugumuzde gozlerımız doldu. gostermıs oldugunuz ılgı ve samımıyet adına canı gonulden sızlere tesekkur eder, forumunuz ayakta kaldıgı muddetce sizlere saglık basarı we esenlıkler dıleriz

İyi niyeti, dürüstlüğü ve seviyeliliğiniz elden bırakmadığını sürece arkanızdayız. Görüşleriniz için teşekkürler...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
bynuri
Acemi Üye
Acemi Üye

Re: Öğrencilere yardım!

Mesaj gönderen bynuri »

güzel site

Kullanıcı avatarı
bynuri
Acemi Üye
Acemi Üye