Öğrencilere yardım!

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
gukti
Acemi Üye
Acemi Üye

Öğrencilere yardım!

Mesaj gönderen gukti »

Merhaba arkadaşlar,

Ben üniversite son sınıf öğrencisiyim. Bildiğiniz gibi üniversite öğrencileri için para çoğu zaman bir sorun olmuştur.
Öğrencilere elimizden geldiğince yardım edebilmek amaçlı bir bir grup öğrenci olarak forum sitesi kurduk. Sitemizde öğrenciler kendi aralarında anlaşarak ücretsiz veya ucuz eşya alışverişi yapabiliyor, aynı zamanda arada emlakçı olmadan kiralik ev bulabilme imkanlarına sahip oluyorlar. Ayrıca siteye alınacak reklam paraları ile maddi durumu yeterli olmayan öğrencilere yemek fişi, kuru gıda yardımı vb. şekillerede yardımda bulunmayı düşünüyoruz. Bu yüzden üye sayısına ihtiyaç duyuyoruz. Sitemize bir göz atmanızı öneriyoruz.

Sitemizin adresi : LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
En son gukti tarafından 17 Nis 2007 [ 04:44 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
reha37
Asi Üye
Asi Üye

Mesaj gönderen reha37 »

Güzel hazırlanmış, faydalı bir siteye benziyor...

Üye oldum, kolay gelsin...

Kullanıcı avatarı
gukti
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen gukti »

teşekkürler reha

amacı bakımından bir ilk oluşturduğunu düşünüyorum bu amaçla kurulan sitelere destek vermek istiyorum

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

gukti, gerçekten faydalı olabilecek bir site..

Size iyi niyetlerinizle çıktığınız bu yolda başarılar dilerim...

Siteniz Web Sitenizi Tanıtın bölümünde Önemli Kategorisine alınmıştır.. Böylece siteniz sürekli üst kısımda duracak..

VSaBaH olarak forumunuza üye oldum.. Emeğinize sağlık güzel bir site...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
$EI-IZAI)E
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen $EI-IZAI)E »

Yolunuz açık olsun ; üye oldum...

Böyle duyarlı davranışınızdan dolayı seni ve arkadaşlarını tebrik ederim. Umarım herkese örnek olur...

:arrow: Bu ara gukti'nin manasını bize açıklayabilir misin?

Kullanıcı avatarı
DMücahit
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen DMücahit »

teşekkürler bende yr oldum..

Kullanıcı avatarı
gukti
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen gukti »

Arkadaşlar göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum. Hiç birinizin bir art niyet taşımadığımıza inandığını gördüğüme sevindim. Sitemizin tanıtımı Hürriyet, Milliyet ve bir çok yerel gazetede yapıldı. Daha önce de belirttiğim gibi öğrencilere yardım amaçlı kurulan sitelere destek vermek istiyorum.

Gukti bir kuş türüdür. Başka bir anlamı yok. Kısa, akılda kalacağını ve ilgi çekeceğini düşünerek böyle bir isim koyduk. Köstebek Forum'a göstermiş olduğu ilgiden dolayı bir kez daha teşekkürler..

Kullanıcı avatarı
kocag_kartal
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen kocag_kartal »

guzel dusunce bence çok yarayıslı olur ilerde.

Kullanıcı avatarı
kocag_kartal
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen kocag_kartal »

siteni gezdim bence hiç guzel olmamıs ne o oyle gencler zevki sefa içinde.universiteli gencleri yanlıs tanıtıyorsunuz.liseli gençlerede kotu ornek oluyorsunuz.keske uye olmasaydım :madman:

Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen En[G]in »

Faydalı bir site .. Bende üye oldum gukti ;)