üniversite 3. ve son sınıfların işine yarayabilir...

Üniversiteyi düşleyenler, meslek seçmede zorlananlar bu bölüm sizin için..
Kullanıcı avatarı
kısafilm
Aktif Üye
Aktif Üye

üniversite 3. ve son sınıfların işine yarayabilir...

Mesaj gönderen kısafilm »

Arkadaşlar selam,

Bu sene mezun olacak veya yeni mezun olanlara güzel bir fırsat olabilir gibi geldi, paylaşmak istiyorum. ben de muhtemelen katılacağım bu programa. belki duymuşsunuzdur eğitişim kariyer enstitüsü diye bir kurum var. profesyonel iş hayatına yönelik eğitimleri oluyo sürekli, araştırdığım ve gördüğüm kadarıyla güvenilir bir kurumlar. bu yaz için kariyer okulu diye bir şey açmışlar. 3 ay boyunca iş hayatı, iş görüşmeleri vs ile ilgili çalışmalar yapılıcakmış. katılanlara kişilik testleri, yetenek testleri uygulanıp onların eğilimlerine göre farklı eğitimler uygulanacakmış.. program sonunda da aralarında Google, Microsoft, Pepsi vs gibi firmalar olan şirketlerle gerçek bi iş görüşmesi yapılıcakmış. program çok hoşuma gitti benim, çünkü krizden dolayı biz çok kötü bir piyasaya mezun olacağız, böyle büyük firmalara kapak atmak ne güzel olur bu zor dönemde.. temmuz gibi başlıyo sanırım program, LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! internet sitelerinden daha detaylı bakabilirsiniz. gencin fendi krizi yendi olur işallah!! :haha: