İstanbul Pet Show 2007 Görüntüleri...

Hayvan dostlarımız hakkında herşey bu bölümümüzde.
Kullanıcı avatarı
Uyus
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen Uyus »

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Kediyle Köpek Aynı Kafeste :)

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
En son Uyus tarafından 11 Oca 2008 [ 14:15 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Uyus
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen Uyus »

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Ve Benim En Sevdiğim Hayvan Hamsterlar :)

Resim

Resim

Resim

:ok: Yaşamın dostlarla güzel olduğunu bilen hayvan dostlarının büyük ilgi gösterdiği Onuncu Uluslararası Pet ve Evcil Hayvan Aksesuarları Fuarı Pet Show 2007 Resimleri.Gezme İmkanı Buldum Bende Sizlerlede PAylaşmak İstedim Telefonumla Çekildiği İçin REsimler Biraz Kötü Çıkmış Olabilir.Kusura Bakmayın :oops: Organizasyon Biraz Kötüydü Ama İlgi Baya Bir Büyüktü.

Kullanıcı avatarı
$EI-IZAI)E
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen $EI-IZAI)E »

Çok teşekkürler Uyus, ellerine sağlık. Böyle bi fuarda bulunduğun içinde şanslı olmalısın.
Burda su kamlumbağalarını görünce bi anım aklıma geldi. Ben teyzemlere her gittiğimde( ne şanssa? :D ) su kaplumbağası ile aynı odada yatma şansına sahip oluyorum. Ve onun havuzu içinde yürürken çıkardığı seslerden sabaha kadar uyuyamadığım aklıma geldi.
Ha bi de tavşanla anım var. Yine teyzemlerin bir tavşanı vardı, ama artık ona zaman ayıramıyorlardı ve onu başka yere bırakmak istiyorlardı. Bi gün hayvanat bahçesine gittiğimizde( Ankaradaki) oradaki tavşanları görünce aklımıza geldi. Acaba tavşanımızı buraya bırakabilirmiydik? Birde yanda bi kulube gibi bir yer vardı. Oraya gidip camdan baktığımızda ölü tavşanları görmüştük.Sanırım kesilmişlerdi. Orada bi görevliye gidip durumu anlattık, tavşanımızı alabileceklerini söylediler. Yalnız yan tarafta ölü tavşanlar gördüğümüzü söyleyip, tavşanları kesiyormusunuz diye sorunca. Adamın bize verdiği cevap... YOK SİZİNKİNİ HEMEN KESMEYİZ! :!: Biz bu lafı duyduğumuzda arkamıza bile bakmadan oradan uzaklaşmıştık.Bu ara Tavşan ne mi oldu? Teyzem onu birilerine vermekten vazgeçti. ;)

Kullanıcı avatarı
Uyus
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen Uyus »

Cidden Şanslıyım Evet :) Teşekkür Ederim...
Ayrıca Tavşanı Vermemenize Çok Sevindim.Bazı Hayvan barınakları Yılan Sahiplerinde Veriyor Para Karşılığı Arkadaşımdan Duymuştum.
Bende Hamsterlarımı Öyle Bir Yere Veriyordum Neredeyse Son Anda Öğrendim Allahtan.Bir Hayvan Besliyorsanız Yarınını da Düşünmelisiniz Bence.

Kullanıcı avatarı
YAĞMUR BULUTU
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen YAĞMUR BULUTU »

bence hayvanlar en saf ve temiz canlılar özellikle köpekler diye düşünüyorum çok şanslısın paylaşım için teşekkürler