Garfield!

Hayvan dostlarımız hakkında herşey bu bölümümüzde.
Kullanıcı avatarı
bilge
Aktif Üye
Aktif Üye

Garfield!

Mesaj gönderen bilge »

ben de hayvanları çok seviyorum yılan ve o örümcek türleri hariç neydeyse hepsini açıkcası eğer Türkiye'de veterinerlere verilen değer ve önem Avrupadaki gibi olsaydı Veteriner olacaktım,neyse
benim de bir iran kedim var aslında iran kedileri genelde en sevilen kedi türleridir hani şu küçük kare yüzlü sevimli kediler,ama inanın bakması da bir o kadar zor hatta yeri geliyor eziyet bi oluyor,eğer aralarınızdan iran kedisi almak isteyen varsa ben bir kaç kez daha düşünün derim birincisi çok tüy döküyorlar (evi her gün süpürmekten canım çıktı valla :lol: ikincisi çok mama seçiyorlar,ee nede olsa dünyanın en çok şımartılan kedi cinsi,benim kedim yalnızca whiskas yaş mama yiyiyor valla günde benden daha çok para harcıyor :D o bir whiskas poşet yaklaşık 1 lira e günde 3-4 tane yiyor bi hesaplayın sonra hımmm kedi diyince hani iranlar kılçık yer falan demeyim bu iranlar somon ve alabalıktan başka oyle fason balık bile yemiyorlar artı kılcık asla neyseeee ama yinede dünyanın en şeker kedileri...işte benim pala bıyıklı garfieldim
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

bilge, bölümün açıldı. Artık rahat rahat paylaşım yapabilirsin..

Kedini daha önce de görmüştüm zaten. Burda paylaştığın için tekrar sağol..

Ama kedin hakkaten de Garfield a benziyor. :D

Forumda biraz paylaşım yaparsan daha çok tanınırsın. Cevap gelmiyor diye üzülme..
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim