Hatice - Eller Yansın [Allah Sevenleri Ayırmasın...!]

Bu bölümümüzde video sitelerinde gördüğünüz video klipleri paylaşabilirsiniz.. [Bu bölümlerdeki kliplerin yayınlanmasından Köstebek Forum hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.]
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Resim

Hatice benim en beğendiğim bayan sanatçı, neden derseniz tek kelimeyle mükemmel bir sanatçı. Hem hareketli şarkıların, hem de ağır şarkıların hakkını fazlasıyla veriyor. Üstelik her geçen gün daha da geliştiriyor kendisini. Albümdeki tüm ağır şarkılarını severek dinliyorum. İşte onlardan biri;

[youtube][/youtube]

Bir anlamı yok artık öpüşünün
Anlamı yok artık sevişinin
Gül değil sana dikenleri
Saplamadan git gönlümden

Eller yansın eller kansın
Eller baksın gözlerine
Haketmedin bu sevgimi
Yolun açık olsun bensizliğe

Bir anlamı yok gülüşünün
Anlamı yok artık gidişinin
O yalan sahte sözlerinin
Haykırmadan git gönlümden

Eller yansın eller kansın
Eller baksın gözlerine
Haketmedin bu sevgimi
Yolun açık olsun bensizliğe

YORUMLARINIZ BEKLİYORUM...[/font]

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
küçükhanım
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen küçükhanım »

güzelmiş...dediğin gibi allah (gerçekten)sevenleri ayırmasın.paylaşım için teşekkürler..

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

küçükhanım yazdı:güzelmiş...dediğin gibi allah (gerçekten)sevenleri ayırmasın.paylaşım için teşekkürler..

Ben teşekkür ederim küçükhanım, çok haklısın Allah herkese gerçek ve karşılıksız sevgiler nasip etsin. Ama maalesef günümüzde sevgiler gittikçe yapmacıklaşıyor. :(
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
küçükhanım
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen küçükhanım »

çok haklısın vsabah..maalesef gerçek sanılan sevgiler aslında öyle olmayabiliyor... :alright: