Çelik-Hercai (hiç eskimiyor bıkılmıyor,mutlaka dinleyin)

Bu bölümümüzde video sitelerinde gördüğünüz video klipleri paylaşabilirsiniz.. [Bu bölümlerdeki kliplerin yayınlanmasından Köstebek Forum hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.]
Kullanıcı avatarı
feraze_622
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Çelik-Hercai (hiç eskimiyor bıkılmıyor,mutlaka dinleyin)

Mesaj gönderen feraze_622 »

[youtube][/youtube]
yorumlarınızı bekliyorum bu şarkı size neleri hatırlatıyor neler hissettiriyor??

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

aaaaaaaaaaaaaaaaaaah

bu şarkı çeliği sevmemi sağlayan 2 şarkıdan birisi (öbürü öyle bir geçer zaman ki(biliyorum o yazmadı ama cover ı da harika)) eski olmasına rağmen şarkı süper

ve bu şarkı şimdi ayrıldığım ve bir zamanlar sevdiğimi bile söyleyemediğim kişiyle yaşadıklarımı bir daha öylesini bulamayacağım aradaşlarımı hatırlatıyor her ne kdr aşk şarkısı olsada.. çünkü benm eski okul arkadaşlarıma karşı hissettiğim şeyler dostluktan öteydi her birine teker teker aşk boyutunda seviyor ve güveniyordum.. ama lise için hepimiz ayrıldık..

Kullanıcı avatarı
feraze_622
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen feraze_622 »

önemli olan bundan sonra kopmamanız sıfır.şimdi gerçekten dost olup olmadığınız belli olur ayrılıklar bazı şeyleri anlamaya yardımcı olur siz gerçekten iyi dostlarsanız zaten kopmasınız.
ben bu şarkıyı her dinlediğimde moralim iyide olsa kötüde olsa sebeb yokken ağlayasım gelir çok duygusal bir şarkı :(