KızLara en iyi Şarkı ßudur..

Bu bölümümüzde video sitelerinde gördüğünüz video klipleri paylaşabilirsiniz.. [Bu bölümlerdeki kliplerin yayınlanmasından Köstebek Forum hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.]
Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

tuğrul benim tepkime karışamassın!!herneyse umarım yapması gerekileni yapar ...bence tuğrul sen bni eleştirmek yerine önce linki kontrol etmelisin sora beni eleştir!!
ne alalkası war melda ne demek karışamam ben burada yöneticiyim seni eleştirdiğim falan yok sen haklı olrak tepkini göstermişsin ama bu böyle olmaz....sana yakışanı yap...beni de uyarma..sınırları koruyalım.....

Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen prensess »

bi yönetici bence eleştirisini o konuya yönelik yapmalı yani yoruma yönelik değil olurda kötü kelimeler kullanırım ki asla olamaz o zaman uyarırsın ama düşüncelerimizi belirtmek için yaptığımız yorumlara karışmamalısın seni saçma bişey için değil düşüncelerimi yargılamaman adına uyardım yöneticiysen uyarılmicaksın,snn sölediklerin doğru diye birşey yok ben sınırlarımı koruyorum umarım sende sınırlarını biliyorsundur yönetici olduğun için değil insan olduğun için..ayrıca buranın yöneticiysen reha37 nin sölediği gibi bu konuyu kilitlemelisin sınırlarımız hakkında knşmak yerine bence...eğer bu konuyu daha tartışmak istiyorsan ö.m at konu burda çirkinleşiyor

Kullanıcı avatarı
mErwE
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen mErwE »

Prensess arkandayım cnm .!! :çok sinirli: :çok sinirli: :çok sinirli: :çok sinirli: :çok sinirli: :çok sinirli: :çok sinirli: :çok sinirli: :çok sinirli: :çok sinirli: :çok sinirli:

Kullanıcı avatarı
mErwE
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen mErwE »

caribbean yazdı:yok bea serooo ßu ŞarKı reddeden kızlar için.. :(

LAfa bak ya reddedenmiş TerbiyEsiz. Siz erkeklerin aKLı ztn böLe seLere yeter.!!!!!!
BnDen Bu baŞLığı aÇan'a..

Link KALDIRILMIŞTIR...

Çirkinliğe çirkinlikle karşılık vermek acizlerin işidir... Kendinize gelin arkadaşlar..

[VSaBaH]

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

ne bu şimdi at yarışımı
Prensess arkandayım cnm .!!
saçma saçma şeyler yapmayın........platformu alaşağı etmeyinn söyleyecek sözü olan konuşsun nedemek arkandayım biz meldayla burada kavgamı ediyoruz....ben hiçbirşeyi savunmuyorum sadece olanı ve olması gerekeni söylüyorum...

caribbean demiş ki:
yok bea serooo ßu ŞarKı reddeden kızlar için..

LAfa bak ya reddedenmiş TerbiyEsiz. Siz erkeklerin aKLı ztn böLe seLere yeter.!!!!!!
BnDen Bu baŞLığı aÇan'a.. [LİNK KALDIRILDI!][VSaBaH]
yanlış çok çirkince....

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Buradaki arkadaşlar tartışmak yerine bu konuyu gördükleri an biz Yöneticilere rapor etseler, mevzu buraya kadar gelmezdi.

Forumumuza hakaret ve küfür içeren bir konu açılmış ve kız erkek farketmez birilerine burada küfür ediliyor. Siz biraraya gelmiş tartışıyorsunuz..

Hiç yakışıyor mu?

Bu konu neden biz Yöneticilere rapor edilmiyor anlamıyorum. Bu konu 24 Ağustos'da açılmış ancak bugün rapor ediliyor. Üstelik birsürü arkadaşımız bundan haberdar.

Biz Yöneticiler olarak atılan her konu hakkında bilgi sahibi olamıyoruz, burada sizin yardımınıza ihtiyacımız var, ancak tartışarak işimizi daha da zorlaştırmayın lütfen...

caribbean adlı üye forum Kurallarına aykırı davrandığından dolayı forumumuzdan UZAKLAŞTIRILMIŞTIR...!

KONU KİLİTLENMİŞTİR!
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kilitli