KızLara en iyi Şarkı ßudur..

Bu bölümümüzde video sitelerinde gördüğünüz video klipleri paylaşabilirsiniz.. [Bu bölümlerdeki kliplerin yayınlanmasından Köstebek Forum hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.]
Kullanıcı avatarı
caribbean
Acemi Üye
Acemi Üye

KızLara en iyi Şarkı ßudur..

Mesaj gönderen caribbean »

:!: Mesajın içeriği forum kurallarına aykırı olduğundan müdahale edilmiştir...

Bu videoyu burada paylaşan, en az yapan kadar suçludur. Bir insana, üstelik bir bayana nasıl hitap edileceğini bilmeyen birinin bu forumda işi yoktur!

:!: caribbean adlı üye forumdan UZAKLAŞTIRILDI!

[VSaBaH]

Kullanıcı avatarı
serooo
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen serooo »

abartmaa bence herkess bir değil :D

Kullanıcı avatarı
caribbean
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen caribbean »

yok bea serooo ßu ŞarKı reddeden kızlar için.. :(

Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen prensess »

caribbean sanırım tanıdıksın....çünkü bu saçma ve iğrenç şarkıyı kızlara yakıştıran bi şaşkın daha tanıyorum...çok yanlış reddedilen kızlar için filan sevmiyosa reddeder yani illa hakaret etmek bu berbat şarkıları göndermek noluyo?biraz erkeklik grurunuz olsun ve bence hazmetmeye çalışın böle saçma şeylere zaman ayırmayın bunu foruma eklemen bile çok kötü bi davranış kişisel kızgınlıkların dolayısıyla edindiğin bu saçma düşünce sende kalabilirdi bence.....forumu kirletiyorsun bnun yerine daha faydalı şeyler ekleyebilirdin buraya giren insanların senin bu saçmalığına bakmaya değil daha düzgün ve yararı dokunacak şeylere bakmaya ihtiyacı var diye düşünüyorum....

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

caribbean sanırım tanıdıksın....çünkü bu saçma ve iğrenç şarkıyı kızlara yakıştıran bi şaşkın daha tanıyorum...çok yanlış reddedilen kızlar için filan sevmiyosa reddeder yani illa hakaret etmek bu berbat şarkıları göndermek noluyo?biraz erkeklik grurunuz olsun ve bence hazmetmeye çalışın böle saçma şeylere zaman ayırmayın bunu foruma eklemen bile çok kötü bi davranış kişisel kızgınlıkların dolayısıyla edindiğin bu saçma düşünce sende kalabilirdi bence.....forumu kirletiyorsun bnun yerine daha faydalı şeyler ekleyebilirdin buraya giren insanların senin bu saçmalığına bakmaya değil daha düzgün ve yararı dokunacak şeylere bakmaya ihtiyacı var diye düşünüyorum....
hiç kimseye bukdar kızmaya hakkın yok özür talep etmeli ve yazdığı başlığı değiştirmesini söylemelisin....haklısın ama tepkin bu şekilde olmamalı....

caribbean,
birader insanların hassas noktaları war DÜŞÜNCESİZCe davranma....bu tepkiyi sana gösstermemizi de mağzur gör çünkü Haksızlığa Her Sessiz Kalış daha büyüğünü Doğurur......

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

bu başlığı bi rapor edelim.......pek etik değil......

Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen prensess »

tuğrul benim tepkime karışamassın!!herneyse umarım yapması gerekileni yapar ...bence tuğrul sen bni eleştirmek yerine önce linki kontrol etmelisin sora beni eleştir!!

Kullanıcı avatarı
reha37
Asi Üye
Asi Üye

Mesaj gönderen reha37 »

Terbiyesizliğin lüzumu yok....

Ben yönteci olsam başlığı kapatır üyeyi banlarım...

Kullanıcı avatarı
gonulcelen
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen gonulcelen »

iğrenç ya reziilk yani ben bi bayan olarak bize yakıştırdığınız bu şarkyı sadece reziilk olarak görüyorumm :yuh:

Kullanıcı avatarı
HeRa
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen HeRa »

haha baslıktan anladım parcayı :S erkekler için de yapıldı bu sarkının müziği aynı sözleri erkeklere göre cevrilmiş bi şekilde ..ikiside berbat öğğ falan yani..

Kilitli