Grup Antares - Gözlerimde Saklı [ Gözlerime Çizdim Seni ]

Bu bölümümüzde video sitelerinde gördüğünüz video klipleri paylaşabilirsiniz.. [Bu bölümlerdeki kliplerin yayınlanmasından Köstebek Forum hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.]
Kullanıcı avatarı
KizilOtesi
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen KizilOtesi »

Bu şarkıları zaten harika sözler ve yorum süper gerçekten.
Benim de Antaresin en sevdiğim şarkılarındandır ama bir de ''Uzak Aşklara'' diye bir şarkısı var ki mutlaka dinlemenizi tavsiye ederim..

UZAK AŞKLARA

Karadenizim olsaydın
Boğulmak isterdim sende, gözlerinde
Gözlerine dalmak, bir daha çıkmamak
En büyük hevesti ben de

Sen yoksun şimdi sözlerin yok
Sen yoksun gözlerin yok ...

Hasretinle başa çıkamaz oldum buralarda
Kalbime bir dur bile diyemiyorum
Tutsak ettim umutlarımı
Onara bile güvenmiyorum

Seni seviyorum desemde gelmeyeceksin
Biliyorum ama seviyorum...
Hata bende gidiyorum buralardan
Ama yine seni seviyorum...
:( :( :(

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

melankolik yazdı:sarkı cok guzelmıs sozler cok etkıleyıcı

melankoilk dinlediğin ve yorumların için teşekkür ederim...

KizilOtesi yazdı:Bu şarkıları zaten harika sözler ve yorum süper gerçekten.
Benim de Antaresin en sevdiğim şarkılarındandır ama bir de ''Uzak Aşklara'' diye bir şarkısı var ki mutlaka dinlemenizi tavsiye ederim..

UZAK AŞKLARA

Karadenizim olsaydın
Boğulmak isterdim sende, gözlerinde
Gözlerine dalmak, bir daha çıkmamak
En büyük hevesti ben de

Sen yoksun şimdi sözlerin yok
Sen yoksun gözlerin yok ...

Hasretinle başa çıkamaz oldum buralarda
Kalbime bir dur bile diyemiyorum
Tutsak ettim umutlarımı
Onara bile güvenmiyorum

Seni seviyorum desemde gelmeyeceksin
Biliyorum ama seviyorum...
Hata bende gidiyorum buralardan
Ama yine seni seviyorum...
:( :( :(

Antares deyince tanıyan hatta sevdiği bir şarkı ismi gören bir kişiyi ilk kez görüyorum. Ne güzel! Biz maalesef geç tanıyabildik onları. Bahsettiğin şarkıyı şimdi dinleyeceğim.

Ne zamandır bu şarkıya yorumunuzu bekliyordum açıkcası. Çünkü sizler radyo DJ'lerisiniz ve bu tür bir durumdan haberder olmanız çok iyi olur. Ama sizin durumun farkında olmanıza sevindim.

Genç Radyo'da 15:00 - 17:00 arasında şirin sesli bir DJ arkadaşınız yayın yapıyor. Ben canlı yayında ona bu durumdan bahsettim ama bu başlığa gelip görmesini isterdim açıkcası. Merina ismi yanlış hatırlamıyorsam. İnşallah onuda bu konuya cevap yazarken görürürüz :)
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
muzzy__pepe
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen muzzy__pepe »

güzel bi şarkı paylaştığın için saol

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

muzzy__pepe, ben teşekkür ederim dinlediğin için...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
büşra
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen büşra »

Volkan abi bende bilmiodum çok ii olmuş böle aydınlattığın saol herşeyi öğrenmemizi sağladn çok tşler bencede söleyenlere haksızlık tabii onların şarkılarını başkaları sölüo sanıyodk ortaya çıkması böle video yapmaları çok ii olmş

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

büşra yazdı:Volkan abi bende bilmiodum çok ii olmuş böle aydınlattığın saol herşeyi öğrenmemizi sağladn çok tşler bencede söleyenlere haksızlık tabii onların şarkılarını başkaları sölüo sanıyodk ortaya çıkması böle video yapmaları çok ii olmş

Rica Ederim Büşra!!!

Emek hırsızlığının, banka soymaktan bi farkı yoktur. Hırsızlığın büyüğü küçüğü olmaz çünkü. Eğer ki sizleri doğruya yöneltmede birazcık başarılı olduysam ne mutlu!!!

Yorumların için sağolasın...!
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
Uyus
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen Uyus »

Çok Güzel Sözleri İçime İşledi Resmen Dinlerken :( Paylaşım İçin çok Teşekkürler =D>

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Uyus yazdı:Çok Güzel Sözleri İçime İşledi Resmen Dinlerken :( Paylaşım İçin çok Teşekkürler =D>

Gerçekten inanılmaz güzel bir şarkı bende çok beğenerek dinliyorum. Hatta Genç Radyo DJ'lerinden birinin bu şarkı için güzel bi yorumu vardı. "Sabahtan winamp'a sadece bu şarkıyı koyuyorum, akşama kadar onu dinliyorum" diyordu :D

Yorum için teşekkürler Uyus!
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
GiudiZioSo
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen GiudiZioSo »

şarkı var bende ama kimin söylediğini bilmiyordum öğrenmiş oldum sayende,şarkının sözleri çok etkileyici,vokalistin sesi çok güzel..teşekkür ederim VSabah

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

GiudiZioSo yazdı:şarkı var bende ama kimin söylediğini bilmiyordum öğrenmiş oldum sayende,şarkının sözleri çok etkileyici,vokalistin sesi çok güzel..teşekkür ederim VSabah

Rica ederim GiudiZioSo! Dinlediğin ve yorumların için ben teşekkür ederim aslında...

Vokalistin sesi gerçekten çok güzel diğer parçalarının da Youtube'de aratıp dinleyebilirsiniz..
 !

Resim