Leman SAM - Gül Güzeli

Bu bölümümüzde video sitelerinde gördüğünüz video klipleri paylaşabilirsiniz.. [Bu bölümlerdeki kliplerin yayınlanmasından Köstebek Forum hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.]
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Leman SAM - Gül Güzeli

Mesaj gönderen VSaBaH »

Leman SAM - Gül Güzeli

Gerçekten insanın içini rahatlatan ve gayet anlamlı bir şarkı... Ben beğendim sizlerle de paylaşmak istedim...

[youtube][/youtube]

Leman SAM - Gül Güzeli

Leman SAM yazdı: Elini son defa yanağıma koy
İstemiyorsan giderim giderim
Serin bir sonbahar akşamında söz
İsmini unutur silerim silerim
Tuttuğun kalem olsa yüreğinin elleri
Bir defa daha yazsa bebeğim bebeğim bebeğim

Eğer bir masal perisi girerse rüyalarına
Öldü dersin gül güzeli tılsımını kaybetti

Uğruna döktüğüm gözyaşlarım için
Yağmurdan özür dilerim dilerim
Kuruttuğum kızıl gülleri alıp
Senin için senden geçerim geçerim

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
Uyus
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen Uyus »

Benimde Çok Severek Dinlediğim Bir Şarkıdır.Paylaşım İçin Teşekkürler...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Uyus yazdı:Benimde Çok Severek Dinlediğim Bir Şarkıdır.Paylaşım İçin Teşekkürler...

Beğendiğine sevindim Uyus... Yorumların için teşekkürler...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Çok güzel bir şarkı eskiden çok dinlerdim. Ellerine sağlık.

Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen prensess »

bende eskiden dinlerdim.İnsan şarkılara anlamlar yüklediğinde ve o anlamları kaybettiğinde o şarkıda kayboluyor bence ki ben kaybetmiştim...gerçekten çok güzel bir parça hatırlamış oldum.Paylaşım için teşekkürler

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

summer yazdı:Çok güzel bir şarkı eskiden çok dinlerdim. Ellerine sağlık.

Yorumların için teşekkürler summer...! Sana eskileri hatırlatabildiysem ne mutlu bana! :D

prensess yazdı:bende eskiden dinlerdim.İnsan şarkılara anlamlar yüklediğinde ve o anlamları kaybettiğinde o şarkıda kayboluyor bence ki ben kaybetmiştim...gerçekten çok güzel bir parça hatırlamış oldum.Paylaşım için teşekkürler

Öyle şarkılar vardır ki, üzerine yüklendiği anlamı kaybetmesine rağmen sırf o anlamı taşımış olduğu için bile dinleyicisine kendisini dinlettirir...

prensess, yaşanmış olanların hatırası en güzel şarkılarla hatırlanır. İyi olsun kötü olsun şarkılar insanlara her zaman belli duygular hissettirirler...VE Bence şarkılar kaybolmazlar. Haksız mıyım?

İçten yorumların ve dinlediğin için çok teşekkürler.. ;)
 !

Resim