Güldür Yüzümü [ Hatice ]

Bu bölümümüzde video sitelerinde gördüğünüz video klipleri paylaşabilirsiniz.. [Bu bölümlerdeki kliplerin yayınlanmasından Köstebek Forum hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.]
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Güldür Yüzümü [ Hatice ]

Mesaj gönderen VSaBaH »

Güldür Yüzümü [ Hatice ]

Hatice'nin eski albümlerini inceliyordum bir parçası daha beni yedi bitirdi. Bir insan bu kadar mı güzel söyler bu şarkıyı... Hatice 10 numarasın daha ne diyebilirim ki???

[BBvideo 425,350][/BBvideo]

İnsanı yaşatan ümitler gibi
Güneşi getiren saatler gibi--2--
Gerçeğe dönüşen vaatler gibi
Geliver yanıma güldür yüzümü--2--

Olmaz hiç kederin olmaz hiç tasan
Şaşırır kalırdın aşkı tanısan--2--
Beklemez gelirdim yerinde olsam

Bahane arama yol uzun diye
Ret etme aşkımı son sözüm diye--2--
Böyle çok sevene bu nazın niye

Olmaz hiç kederin olmaz hiç tasan
Şaşırır kalırdın aşkı tanısan--2--
Beklemez gelirdim yerinde olsam

NOT: Video youtube linkidir. Dinleyemiyorsanız LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! a aşağıdaki adresi yapıştırınız;

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
gkcrm
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Güldür Yüzümü [ Hatice ]

Mesaj gönderen gkcrm »

Geliver yanıma güldür yüzümü... :hoba: :hoba: :hoba: 10 numara..volkan bizide hatice ci yaptın ya ne diyeyim .... :oley: :oley:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Güldür Yüzümü [ Hatice ]

Mesaj gönderen VSaBaH »

gkcrm yazdı:Geliver yanıma güldür yüzümü... :hoba: :hoba: :hoba: 10 numara..volkan bizide hatice ci yaptın ya ne diyeyim .... :oley: :oley:

Çoğu bayan sevmez böyle şarkıları genelde erkekler dinler sanırdım... YANILMIŞIM :D

Piyasada öyle gereksiz insan var ki kendine şarkıcı diyor dolaşıyor ortalıklarda... Öylelerine hayran olmak ve şarkılarını dinlemek yerine böyle yetenekli ve güçlü sesli sanatçıları dinlemek daha mantıklı geliyor.

Hatice'ci yaptıysam ne mutlu! :hoba:
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
gkcrm
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Güldür Yüzümü [ Hatice ]

Mesaj gönderen gkcrm »

Ben biraz değişik bir bayanım sanırım... :haha: :haha: yerine göre arabesk te dinlerim , sanat müziğide dinlerim,halk müziğide dinlerim...önemli olan aradaki farkı bulup kendine o şarkıda bişeyler bulup katmaktır.. :heh:

Kullanıcı avatarı
BHR
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Güldür Yüzümü [ Hatice ]

Mesaj gönderen BHR »

Ya bu şarkı diğerlerinden daha da güzelmiş..Sözler süper ya...
Daha ne demeli ki; "Şaşırır kalırdın aşkı tanısan"

Favori şarkılarımdan biri bu artık ;)

Kullanıcı avatarı
GS Rh (+)
Forumun Ablası
Forumun Ablası

Güldür Yüzümü [ Hatice ]

Mesaj gönderen GS Rh (+) »

Off be Hatice oof ne hallere koyuyorsun sen benim kardeşimii???

'' Sana söz abam sen birgün PASSAT'la gel bende seni HATİCE'ye götürücem arıcam tarıyacam bulucam onu canlı canlı söylettiricem sana ...
Düşün ki passat benim için ne kadar önemli ... ;) ''

_____BÖYLE ÇOK SEVENE BU NAZIN NİYE GELİVER YANIMA GÜLDÜR YÜZÜMÜ _____

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Güldür Yüzümü [ Hatice ]

Mesaj gönderen VSaBaH »

gkcrm yazdı:Ben biraz değişik bir bayanım sanırım... :haha: :haha: yerine göre arabesk te dinlerim , sanat müziğide dinlerim,halk müziğide dinlerim...önemli olan aradaki farkı bulup kendine o şarkıda bişeyler bulup katmaktır.. :heh:

Ne güzel söyledin be abla... İnsan dinlediğinde birşeyler bulmalı veya kendinden birşeyler katmalı ki zevk alsın...

Çok haklısın!

BHR yazdı:Ya bu şarkı diğerlerinden daha da güzelmiş..Sözler süper ya...
Daha ne demeli ki; "Şaşırır kalırdın aşkı tanısan"

Favori şarkılarımdan biri bu artık ;)

Senin adına sevindim Bahar... Biraz damar bir şarkı ama olsun :D

Bu arada Hatice'nin tüm şarkılarında olduğu gibi sözler çok güzel evet ama müziği de benim çok hoşuma gitti...

GS Rh (+) yazdı:Off be Hatice oof ne hallere koyuyorsun sen benim kardeşimii???

'' Sana söz abam sen birgün PASSAT'la gel bende seni HATİCE'ye götürücem arıcam tarıyacam bulucam onu canlı canlı söylettiricem sana ...
Düşün ki passat benim için ne kadar önemli ... ;) ''

_____BÖYLE ÇOK SEVENE BU NAZIN NİYE GELİVER YANIMA GÜLDÜR YÜZÜMÜ _____

Abla ne güzel dilekler onlar :D

Allah bana bi Passat nasip etsin, ucunda Hatice'yi görmek olmasa da gelirim ziyaretine sen hiç merak etme abla.

Bu arada doğru mu bilmiyorum ama gerek Facebook grubu olsun, gerekse yaptığım hayran sayfasından dolayı bazı kişiler benle iletişim kurmaya başladı. Hatice'nin menejeri olduğunu söyleyen var, yakın arkadaşı olduğunu söyleyen var.

İşte dün konuştuğum bi eleman;

Resim

Resim

Fazla kalmadı yakında yemekteyim Hatice'yle... :D

Şimdi doğru olma ihtimali olabileceğinden terslemek de istemiyorum. Açık kapı bırakıyorum...
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
gkcrm
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Güldür Yüzümü [ Hatice ]

Mesaj gönderen gkcrm »

Valla böyle bir organizasyon olursa öncelikle senin adına sevirim volkan..umarım haticeyle yemek yedikten sonra bizi tanımamazlık yapmazsın.. :haha: :haha: dualarımız seninle..topluca köstebek forum üyelerine sevgilerle diye bir imzalı fotoğrafını alırsın artık.. ;) ;)

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Güldür Yüzümü [ Hatice ]

Mesaj gönderen VSaBaH »

gkcrm yazdı:Valla böyle bir organizasyon olursa öncelikle senin adına sevirim volkan..umarım haticeyle yemek yedikten sonra bizi tanımamazlık yapmazsın.. :haha: :haha: dualarımız seninle..topluca köstebek forum üyelerine sevgilerle diye bir imzalı fotoğrafını alırsın artık.. ;) ;)

Abla okuduysan orada Hatice seven birkaç kişi topla gel diyor... Ve şuan için sizlerden başka Hatice seven tanıdığım yok. Belki beraber gideriz :D

Gerçi Facebook grubuna bi mesaj atsam binlerce kişi gelir Hatice'yle görüşme olduktan sonra ama tanıdıklarım olsun isterim hani.

Bu arada değil Hatice, Barack Obama gelse karşıma değişmem ben siz hiç kafanızı yormayın.
(Gerçi Hatice daha değerli gözümde Obama'dan :D)
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
gkcrm
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Güldür Yüzümü [ Hatice ]

Mesaj gönderen gkcrm »

Eyvallah volkan sağolasın..kısmet bakarsın hatice vesile olur buluşmamıza..bu arada forumu hiç kimseye değişmeyeceğini biliyorum..bende sadece şaka olsun gece gece az gülelim diye yazdım.. =D> =D>