Ufak Bir Gülücük :D

Bu bölümümüzde video sitelerinde gördüğünüz video klipleri paylaşabilirsiniz.. [Bu bölümlerdeki kliplerin yayınlanmasından Köstebek Forum hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.]
Kullanıcı avatarı
HayLaz_EjDer54
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen HayLaz_EjDer54 »

Onun şarkısına benzettim de omu ? :D

Kullanıcı avatarı
anamenia
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen anamenia »

Bilmiyorum canım duymadım daha önce :D

Kullanıcı avatarı
anamenia
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Herkes bu şarkının Bon Marley'e ait olduğunu zannediyor ama aslında Bobby McFerrin'in şarkısıdır. Tabi siz de benim gibi kimin söylediği umrumda değil bu şarkıya bayılıyorum diyebilirsiniz :D

Kullanıcı avatarı
anamenia
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Madonna yani ne diyebilirim ki tabii ki müthiş bir şarkı :D

Kullanıcı avatarı
anamenia
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Normalde fazla Türkçe dinlemem ama bu şarkıyı gerçkten seviyorum umarım siz de seversiniz he bir de sizin de böyle gidip de gelmeyen bir arkadaşınız/sevdiğiniz varsa tam dönmez artık derken dmndüğü bir an olursa diye söylüyorum içinizden ne geliyorsa yapın en azından içinizde kalmamış olur :D Not:Eğer hak ettiyse arkanızı dönüp gidin öyle ortada moron gibi kalması kadar büyük bir ceza da yoktur :sagolun: tabi sizin kararınız :D

Kullanıcı avatarı
anamenia
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Valla bana gelen geldi anlamadım aklıma Yonca Evcimik takıldı ilk önce "aboneyim abone" diye :D Sonra youtubeden tarkan falan derken 90ların pop Türk şarkılarını dinlerken buldum kendimi :D Ve şimdi bakıyorum da benim Türkçe pop dinlemememin bir sebebi var ya eskisi gibi değil ki şarkılar hep aynı fon müzikleri hep açık saçık giyinin insanlar ses namına bir şey yok bilgisayar düzeltiyor valla insan eskileri arıyor size şöyle bir 90lar geçeyim dedim eminim sizi de eğlendirir :D Tarkanlar geldi bana :D

BBvideo][/BBvideo]

Ahh ahh sen şimdi gör neler neler oluyor hayatta :D

Bu şarkı 90lardan değil ama bir ara çok dinlemiştim ve benim durumuma benziyor ben de gazladım gitti kehkeh tavsiye ederim :D

Ben de yollamadım yollamadım ama çıkardım hepsinin acısını umarım beğenirsiniz rahat bir 45 dakikadır bununla uğraşıyorum :D

Kullanıcı avatarı
anamenia
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Ah uzun zamandır bakmıyordum buraya durun şu şarkıyı ekleyeyim :D Eminim hepiniz beğenirsiniz tadını çıkarın :D

Ve bir tane daha bu da eğlenceli bir şarkı biraz neşelenin hatta dans edin :D Belki bugün bu şarkıyı söyleyebileceğiniz "o kişi" ile tanışırsınız :D

En son anamenia tarafından 15 May 2012 [ 19:23 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
anamenia
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Yiruma'nın en sevdiğim iki şarkısı :D