Ceza - Fark Var

Bu bölümümüzde video sitelerinde gördüğünüz video klipleri paylaşabilirsiniz.. [Bu bölümlerdeki kliplerin yayınlanmasından Köstebek Forum hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.]
Kullanıcı avatarı
MaviGitar
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen MaviGitar »

ya arkadaşlar polemik yaratmanın anlamı yok. müzik bölümünde müzik konuşun.M.TUĞRUL, taksime her çıktığımda 10 larca rap çi görüyorum fuatından tutunda bilmem kimine kadar. bende müzikle uğraşan bir insan olduğum için farklı imajlar yapıyoruz zaman zaman. onun için bu imaj mevzuunu söylemen saçma. bana saçma geldiği için söyledim başka bir amacım yoktu yani.. neyse lütfen müzik konuşalım

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

ya m.tuğrul, sen daha rap nedir bilmiyorken ben ceza dinliyordum tamam mı senin cezaya oyle bısey deme kuksun ne müziği konuşacağım ya dünki çocuk posta koymaya çalışıyor neyin saçma olduğunu gayet ii biliyorum bana kalırsa saçma değil ceza kendisi de diyor müzik ten başka şeylere takıldığımız için ilerliyemiyoruz diye ama bu kadar da olmaz..benim demek istediğim nokta bu..mavi gitar okadar çarpık fikirli insanlar war ki sende müzikle uğraşıyorum dyorsun bunlar sana çok rast gelmiştir burada yahya kardeşimiz çok çirkin bi üslubla benim karşıma geliyor..nedemk yani ya m.tuğrul, sen daha rap nedir bilmiyorken ben ceza dinliyordum tamam mı senin cezaya oyle bısey deme...insan kelimelerini tartar öyle konuşur dayanaksız sapkın şeylerle uğraşamam...yahya senin emeklemeye çalıştığın yolun asfaltını ben döktüm orda drift yaptım oke etiket yapma...

Kullanıcı avatarı
MaviGitar
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen MaviGitar »

tamam beyler. konu uzamasın. ağzımızı bozmayalım tatlı tatlı konuşalım. Konu amacından sapmıştır uzatacak olursak bu konu kilit. tamam?

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

PEKİ özür dilerim herkesten biraz abarttım herhalde affedersin abi senin bölümünde bende bi yönetici olarak böyle bi polemiğe şahit olmak istemezdim çok özür dilerim
MaviGitar
ve yahya kusura bakma ayrıca bu polemik içeren mesajları silsek ii olur öss arefefsi iice kendimi kaybettim kime ne dediğimi bilmiyorum.. :(

Kullanıcı avatarı
Ak_23
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen Ak_23 »

:haha: harika bişey yaa

Kullanıcı avatarı
Y4HY4
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen Y4HY4 »

M.TUĞRUL, tamam uzatmaya gerek yok bende senden ozur dılerım

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Bu konuşmaları ikinizinde sınav heyecanına bağlıyorum ve görmemezlikten geliyorum...

SİZE YAKIŞANI YAPTIĞINIZA SEVİNDİM...! ;)
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim