Gül Bahcesinde Gecsede Ömrüm

Bu bölümümüzde video sitelerinde gördüğünüz video klipleri paylaşabilirsiniz.. [Bu bölümlerdeki kliplerin yayınlanmasından Köstebek Forum hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.]
Kullanıcı avatarı
Ekrem19
Acemi Üye
Acemi Üye

Gül Bahcesinde Gecsede Ömrüm

Mesaj gönderen Ekrem19 »

[youtube][/youtube]

Bebegim senin icin dünyayi karsima alirim, istedigin herseyi sana veriyim senin icin yapamicam sey yoktur bebegim, benim biricik beyaz melegim söyle senin icin türkü söyleyim, senin icin elimde geleni yaparim ben böyleyim biliyorum sana söz vermistim , seni sonuza seviyorum demistim simdikte öyle hic degismedi, bizim hayatimiz hic sönmedi ben sana yalan söylermiyim , bilmiyormusun sana deliyim ben bukadar cok sevmemistim, bukadar kafam dönmemisti ama seninle tanisdim an biliyordum sen bir baskasin benim en son askimsin

Senin o sexysi bakisin varya beni sana cekti bebegim kalbim 220 carpdi sarhos oldum senin yüzünden bak sana geleyim biliyorum hergün pencereden bakip sensizim diyorsun artik öyle degil senin Sayatürkün var senin icin ölür bunu biliyorsun görüyormusun senin ugruna herseyi göze aldim cünkü seni seviyorum

Gül Bahçesinde Geçsede Ömrüm, İnan Senin Üstüne Gül Koklamam Gülüm, Seni Koklamak Olsada Ölüm, İnan Uğrunda Ölmeye Değer Be Gülüm. (Refrain)

Biz istersek bu hayat cok güzel olur, bildiyimiz gibi düsen kurarariz sen ve ben biz ikimiz bir macera yasiyoruz hep kendimize soruyoruz neden birbirimizden böyle uzak kaliyoruz artik degiscek balim of of sensiz derine düsüyorum, bakan derki ne zalim

Sevdaliyim ölümüne kadar senin icin yakarim bü dünyayi bilirsin aslaha bozman söz veriyorum insallah, eger sen beni alditirsan kaldiramam bunu, ama ben sana güveniyorum sonuna kadar o kadar ne para pul istiyorum ne zenginlin sadece sevgini bu bana yeter Gülüm ama ben sana güveniyorum sonuna kadar o kadar ne para pul istiyorum ne zenginlin sadece sevgini bu bana yeter Gülüm

Gül Bahçesinde Geçsede Ömrüm, İnan Senin Üstüne Gül Koklamam Gülüm, Seni Koklamak Olsada Ölüm, İnan Uğrunda Ölmeye Değer Be Gülüm.