Mart (2008)'in En Paylaşımcı üyesi kim olmalı?

İşte Köstebek Forum'un En'leri...
Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen prensess »

Her ay yenilenen Forum En'leri Bölümümüzdeki Anketimizin bu ayki konusu: Mart (2008)'in En Paylaşımcı üyesi kim olmalı? .Oyunuzu ;Bölüm yetkilisi olsun ya da olmasın Şubat ayında ve mart ayının başından bugüne kadar en çok paylaşımı yaptığına inandığınız üyeye verin...

:ok: Anketimize eklenen isimler Şubat Ayı,mart başından bu zamana kadar en çok paylaşımda bulunmuş üyeler arasından seçilmişlerdir...

Üyenin yeni olması ya da olmaması göz önüne alınmamıştır çünkü oylama Şubat ayı ve mart ayı başlarında en çok paylaşımı yapan üyeler arasından seçilmişlerdir.

Sadece yazmış olmak için değil,emek sarfederek paylaşımda bulunan isimler göz önünde bulundurulmuştur.

Ankete eklenilen isimlerin tarafımızdan seçilmiş olması haksızlık gibi nitelendirilebileceğinden,isimler sizin tarafınızdan en çok yorum alan paylaşımlarda bulunan üyeler arasından seçilip,eklenmiştir...

Ankete eklenen ya da eklenmeyen üyeleri yaptıkları paylaşımlardan dolayı teşekkür ederiz...

1.ye 500 Köstebek Forum Lirası
2.ye 250 Köstebek Forum Lirası
3.ye 100 Köstebek Forum Lirası verilecektir.

Mart ayının anketindeki gecikmeden dolayı özür dileriz.Bu ayın anketinin konusu olan 'Mart (2008)'in En Paylaşımcı üyesi kim olmalı? ' sorusuna vereceğiniz cevap niteliğindeki oylara yardımcı olmak için ekleyebileceğimiz bir paylaşım yok.Çünkü anketi kazanacak kişi birden fazla paylaşımda bulunmuş olacak -ki zaten ankete eklenen isimlerde birden fazla paylaşımda bulunmuş kişilerdir- bu kadar paylaşımı sizlere göstermenin bir yolu yok.O yüzden gözlemlerinize dayanarak oy veriniz.

'Üyenin yeni olması ya da olmaması göz önüne alınmamıştır ' cümlesindeki amaç;Yeni aramıza katılmış fakat belirtilen aylarda paylaşımlarda bulunmuş kişilerden kazanacak olursa kfllerin daha çok paylaşımda bulunmaya teşvik edeceğine inandığımızdan yeni üyelerde ankete eklenmesidir.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

prensess, diğerlerinden farklı formatta güzel bi anket olmuş... Öncelikle emeğin için teşekkür ederim...

Gelelim en paylaşımcı üyemize... Oyum Uyus'a!!!

Forumumuza geldiğinden beri bitmek tükenmek bilmeyen çalışkanlığı ile burada da oyları hakediyor... Uyus arkadaşımıza bu bağlılığından dolayı teşekkür ediyorum... Maşaallah diyelim :D , umarım çalışmaları hep bu şekilde devam eder...

Diğer arkadaşlarımızda en az onlar kadar çalışkan arkadaşlarımız ama bi seçim yapmak zorundayız değil mi? :)
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Teşekkürler VSaBaH.Biraz ayın yetkilisi anketi gibi olduğunu düşündüm ama daha basit ve anlayış ;'en çok paylaşımı yapan üye'.o yüzden sorun olmaz sanırım.Bende oyumu Uyus' a verdim.Evet,umarım paylaşımların hep bu şekilde devam eder.
Yaptığım tüm anketlerde ya 2 tane 2. ya da 2 tane 3. oldu.Sanırm bu sefer de gelenek bozulmayacak(:

Lütfen anketlere olan ilgi biraz artsın.Eğer güzel olmadığını ya da eksiklerin olduğunu düşünüyorsanız ÖNERİLERİNİZ başlığı altına olmadı ö.m yoluyla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Kullanıcı avatarı
BLACK STAIN
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen BLACK STAIN »

Resim
[/align]
Oyum UYUS'a.Bu kadar paylaşımı nerden buluyor kardeşim.UYUS'un paylaşımlarını takip etmesi için adam bile tutmayı düşündüm.Yetişemiyoruz ki. :heh: Başarılarının devamını dileriz (mahalle muhtarı ve şahsım olarak)..

Resim
[/align]

Kullanıcı avatarı
Uyus
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen Uyus »

VSaBaH Senin Benimle İlgili Bu Şekilde İyi Düşünmen Beni Biliyorsun Ki Her Zaman Mutlu Etti.Ben Bu Forumu Seviyorum Paylaşım Yaptıkçada Görevimi Yerine Getirmiş Değil Kendimi Mutlu Hissediyorum.Emin Ol Her Zamanda Bu Şekilde Devam Edeceğim. ;)

Prensess ve BLACK STAIN Sizlerede Görüşleriniz İyi Dilekleriniz Ve Oylarınız İçin Teşekkür Ederim. :oops:

Benim Oyumda K@S@P Arkadaşımıza.Başarılarının Devamını Dilerim.

Kullanıcı avatarı
Y4HY4
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen Y4HY4 »

sımdı de uyus yarın da uyus her zaman uyus....

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

prensess yazdı:Teşekkürler VSaBaH.Biraz ayın yetkilisi anketi gibi olduğunu düşündüm ama daha basit ve anlayış ;'en çok paylaşımı yapan üye'.o yüzden sorun olmaz sanırım.

Sorun olmaz prensess çünkü Ayın Yetkilisi Oylamasında adaylar sürekli üstüne basarak söylediğim gibi sadece attıkları mesaj sayılarına göre seçilmiyor. Türlü kriterleri var seninde bildiğin gibi. Ayrıca biz adaylarımızı üyeler arasından seçmiyoruz, bu konuda rahat olabilirsin.

prensess yazdı:Lütfen anketlere olan ilgi biraz artsın.Eğer güzel olmadığını ya da eksiklerin olduğunu düşünüyorsanız ÖNERİLERİNİZ başlığı altına olmadı ö.m yoluyla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

prensess ihtiyacın olan zaman ve süreklilik! Bu sana güzel bi cevap olur sanırım... :D

Köstebek Forum Ayın Yetkilisi Oylaması [Mart 2006]

Resim

:ok: viewtopic.php?t=1636
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

VSaBaH yazdı: prensess ihtiyacın olan zaman ve süreklilik! Bu sana güzel bi cevap olur sanırım... :D

Köstebek Forum Ayın Yetkilisi Oylaması [Mart 2006]

Resim

:ok: viewtopic.php?t=1636

Evet sanırım 'zaman' ve 'sürekliliğe' ihtiyacımız var.Cevap çok açık ve anlaşılır oldu :D
Farkındayım aynı olmadığını sadece 'olduğunu düşündüm' .Çünkü Genel olarak 'en paylaşımcı'yı seçmemiştik şu zamana kadar .Basit olduğunu ve anlayıştaki mantığı belirttim zaten.Yine de açıklama için teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen göKhan. »

Vay bee yeni gelmeme rağmen 3 oy şimdiden saolun varolun

Kullanıcı avatarı
feraze_622
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen feraze_622 »

Yine harika bir anket hazırlamışsın Melda'm ben daha yeni fırsat buldum bakmaya :oops: kime oy versem şaşırdım çoğunluğun seçtiği gibi Uyus arkadaşımız gerçekten hem çok hemde kaliteli paylaşımlarda bulunuyor bunun yanısıra GiudiZioSo arkadaşımızda güzel paylaşımlarda bulunuyor..
Ee peki ben ne yapayacağım şimdi kime oy vereceğim arada kaldım :?: :?:
benim oyumda Uyus 'a
kaliteli paylaşımların hep olsun inşaallah....

Kilitli