uyun hamuruyla yapebileceğiniz faaliyetler

Bebek & Çocuk yetiştirme üzerine yararlı bilgilere ulaşabileceğiniz bir bölüm. Çocuklarla ilgili gelişim özellikleri, çocuk sağlığı ve beslenme vs.

Kullanıcı avatarı
serooo
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen serooo »

:haha: ya yine koptum bizim küçük kuzenler genelde bu hamuru yemekten yanalar :D:D

Kullanıcı avatarı
nazzz
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen nazzz »

serooo sakın yemelerine izin verme yada oturtup karsına anlat içinde boyar madde,tutkal ve diğer bazı zararlı maddeler varr oldukca sakıncalı
hatta uydurnadan bir hikeye bile anlatabilirsin zamannında cocugun biri yemiş......... hastalanmış diye etkili olur ama sakın fazla abartmaa he he
nazzz...........

Kullanıcı avatarı
serooo
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen serooo »

anlattım direk onu yiyen birinin öldüğünü söyledim..... gelin size gösterim dedim :haha: parçalanmış bir bebek cesedi gösterdim korktular sonra eğer yerlerse ayrıyeten pişiriliceklerini de anlattım :haha: :haha: çok koktularrrrrr :haha: :haha: :haha:

Kullanıcı avatarı
nazzz
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen nazzz »

yuh yani sanaa allah senden korusun e bari bu kadar sey annatmışken cocukları bide psikoloğa götür bu hikayeden sonra ihtiyacları vardır herhaldee
hani bi laf varyaa: VUR DEDİK ÖLDÜRDÜNNN..... SAKA YAPTIN DEMİİİ????
NAZZZ.........

Kullanıcı avatarı
serooo
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen serooo »

yok ya ne şakasııı :D tabii şaka canım sende :haha: :haha: öldürcek miyim onları ya :D

Kullanıcı avatarı
nazzz
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen nazzz »

hah şöle yaaa valla cocukjların can sağlığlından süphe etti,m hee(saka saka)
bu arada yiğenlerini komacan öp benm için yeni faaliyetler yolladım yasları uyuyor ise yaptırabilirsin..
nazzz........

Kullanıcı avatarı
serooo
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen serooo »

nasıl faaliyetler bunlar annesi göstermiyor artık ama işkence modu varsa ii olur :haha: :haha:

Kullanıcı avatarı
serooo
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen serooo »

neyse bu bölümü beğendim sana 74 kflem var 74.001 ini veriyom güle güle harca :D

Kullanıcı avatarı
nazzz
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen nazzz »

he he serooo alemsin vallaaa.acaba içinde siddete meyilli bi tarafın varmııı??? saka saka ama işkence modu var onu senin için yollasam da şöle kendinde uygulasan hıı nasıl olarrrr???? he he heeeeeee
nazzz.....