Fotoğraflar hakkında !

Köstebek Forum üyeleri kendi fotoğraflarını bu bölümümüzde paylaşabilirler.
Kullanıcı avatarı
Cahit 61
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Fotoğraflar hakkında !

Mesaj gönderen Cahit 61 »

Bence her üye bir adet orta boy foto gönderseydi üye fotoğrakları bölümünü kilitlemek gerekmezdi. Üyelerin birbirleini tanımaları için önemli bir konu olduğundan bu konu atlanmamalıdır. İlginize duyrulur. Bu uygulamayı düzenlemelisiniz mesela beni ismen tanımayan üye çok olabilir ama O.M.Ü. Gıda Müh. okuyan arkadaşlar resmi görseler tanıyabilir bu sayede soru sorabilir forum üyeleri arasında bir muhabbet oluşur bu forum içinde üyeler içinde iyi olur. LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

ben resim gönderilmesini istiyorum. zaten orada benim resimlerim de mevcut. ama bazı art niyetli kişiler seviyeyi düşürdü. forumun saygınlığını lekeledi. elbet birbirlerine yorum da yapacaklar. ancak forumda bazı kişiler türediler ki bunlar sadece yorum yapıp o bölümü sohbet odasına çevirdiler. daha da kötüsü, birbirlerine kur yapmalar hatta asılmalar başladı. eğer yaptığınız güzel bir iş suistimal ediliyorsa belki de yapmamalısınızdır diye düşünüyorum. zaten volkan gerekeni yapmış sağolsun. ancak o bölüm kilitleneceğine orada bir temizlik yapılsa bazı mesajlar ve resimler oradan kaldırıldsaydı daha iyi olur diye düşünüyorum

Kullanıcı avatarı
Cahit 61
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen Cahit 61 »

Ben daha yeni olduğum için daha önce geçen olayları bilmiyordum. Yorumları da okumadım. tesbit güzel yalnız yaptırımda Vsabah eksik kalmış dediğiniz gibi aslında bu foto olayını admin olan kişilere gönderip sadece kısa bir tanıtma yazısıyla yayınlana bilir. Bunlar bi fikir sadece herkesin işi başından aşkın olabilir böyle başlıklar altına gönderilen resim ve yorumlar admin kişilerinin onayından geçtikten sonra yayınlanması daha doğru olur. Muhabbetle GRŞ.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Kilitlenmiş başlıktaki herbir yorumu okuyup gerekli müdahaleyi yapacağım kuşkunuz olmasın.

Yeni bölüm sayesinde artık kimse amacının dışına çıkamayacak. Herkes yeni başlık açıp fotoğrafını paylaşabilecek. Yeni başlık açıp fotoğrafını koymayanın mesajı kilitlenecek.

Yorumlara gelince, herkes kendi fotoğrafının yorumlarını okuyabilecek eğer rahatsız olduğu durum olursa bizle irtibata geçip duruma müdahele edilmesini sağlayabilecek.

Bu arada duyarlılığınız için teşekkür ederim her ikinizede. Forumun iyiliği için uğraşan arkadaşlarımıza boynumuz kıldan incedir... ;)

Bu arada Cahit abi umarım forumda kalıcı olursun. Girmene gerçekten sevindim.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
reha37
Asi Üye
Asi Üye

Mesaj gönderen reha37 »

Hey gidi günler hey...

Zamanında Resimler bölümünü ben açtırmıştım, yine Köstebek Forum üye fotoğrafları başlığını da ben açmıştım....

Bir zamanlar buralar yemyeşildi.... Dağdan kurtlar inerdi... Yeşillik gitti, kurtlar kaldı....

(Kimse üzerine alınmasın, espri)

;)

Kullanıcı avatarı
serooo
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen serooo »

koltuk gitti :D:D biraz di mi reha espiriydi... :D