Bunlarda Benim Hamsterlarım :)

Dostlarımızdan resimler...
Kullanıcı avatarı
bluekeys
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen bluekeys »

Ayrıca ben evde fare görsem kendimi aşağı atarım
çelişkili yazıyorsun hamster hangi cinsten oluyor :?:

Kullanıcı avatarı
Uyus
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen Uyus »

bluekeys yazdı:
Ayrıca ben evde fare görsem kendimi aşağı atarım
çelişkili yazıyorsun hamster hangi cinsten oluyor :?:

Hamster Fare cinsindende Geliyor Haklısın Ama Sana Aradaki Farkları Yazıyım :
Fare Çok hızlı kaçabilen ve çok hızlı üreyen bir hayvandır.Hamstersa Daha Yavaş Belli Cinsleri Dışında Çok Hızlı Değildir.
Fare evcil hayvanlara saldırıken.Hamster saldırgan değil aksine evcildir.Tedirgin olmadığı canının yanmadığı durumlarda ısırmaz.
Fare kuyruklu.Hamsterın minicik kuyruğu vardır.
Fare genel olarak büyük ve kısa tüyleri vardır.Hamster tüylü ve büyük değillerdir.
Fare nefesinin uyuşturucu etkisi vardır.Hamsterda öyle bir özellik yoktur.
Fare tabiri caizse duvara bile tırmanır tırnakları ve dişleri serttir.Hamster dişleri ve tırnakları kuvvetli değildir.

Sanırım bu kadarı yeterli.Aklıma gelenleri yazdım...

Kullanıcı avatarı
HeRa
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen HeRa »

cok tatlılar yaa benimde vardı bitaneyle zor basa cıkıodumm aldıktan 1 hafta sora arkadaşa hediye ettim annem sefmıodu :(1 gün boyunca arramıstık ya küçücük bişicikti kanepenin altında cıkıoduu vitrinin içine kacıodu annem dayanamadı daha fasla:D

Kullanıcı avatarı
Uyus
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen Uyus »

Benimde ilk hamsterım hediye gelmişti.Resmen kıyamet koptu evde :) İkna edene kadar canım çıktı.Ama şuan 10 tane var evde :) gerçi dağıtıcam 2 tane kalacak.4 tanede iş yerimde var :) Şanslıyım aslında..

Kullanıcı avatarı
muzzy__pepe
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen muzzy__pepe »

ya bu annelerden çektiğimiz nedir ne Hamster beslemeye izin verirler ne kediye izin verirler hele köpeği hiç eve sokmazlar

Kullanıcı avatarı
serooo
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen serooo »

Uyus yazdı:Evet Müstakil Olmayınca Hayvan Beslemek Zorlaşıyor.Ama Hamsterlarda Sorun Yaşamıyorum Allahtan 10 Tane Var Şuan Evimde :) Dağıtıcam Gerçi Haftaya.Çok Büyük Değiller Resimlerde Büyük Görünüyor :)

:yuh: :yuh: :yuh: :yuh: :yuh: :yuh: :yuh: 10 taneee varrr bari bir insan besleseydinnnn :haha: :haha:

Kullanıcı avatarı
Uyus
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen Uyus »

serooo yazdı:
Uyus yazdı:Evet Müstakil Olmayınca Hayvan Beslemek Zorlaşıyor.Ama Hamsterlarda Sorun Yaşamıyorum Allahtan 10 Tane Var Şuan Evimde :) Dağıtıcam Gerçi Haftaya.Çok Büyük Değiller Resimlerde Büyük Görünüyor :)

:yuh: :yuh: :yuh: :yuh: :yuh: :yuh: :yuh: 10 taneee varrr bari bir insan besleseydinnnn :haha: :haha:

3 büyük hamsterım var bir tanesi doğum yaptı 7 bebeği var bunların toplamı 10 tane annelerinden ayrılma zamanları yarın geliyor.Hepsini vericem 2 yada 3 kalacak bana.Sorumluluklarıda nerdeyse bir bebek kadar sevgili __serooo__ :) Ayrıca herkese hayvan beslemelerini öneririm !... Beslenilen hayvan her ne olursa olsun...

Kullanıcı avatarı
figen92
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen figen92 »

çok tatlı bu hemstırlar yha ben de istiyorum

Kullanıcı avatarı
HeRa
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen HeRa »

Uyus yazdı:Benimde ilk hamsterım hediye gelmişti.Resmen kıyamet koptu evde :) İkna edene kadar canım çıktı.Ama şuan 10 tane var evde :) gerçi dağıtıcam 2 tane kalacak.4 tanede iş yerimde var :) Şanslıyım aslında..

ilk gün uzak dururLar 2.gün alışınca ellerinden aLamazsın:)
muzzy__pepe yazdı:ya bu annelerden çektiğimiz nedir ne Hamster beslemeye izin verirler ne kediye izin verirler hele köpeği hiç eve sokmazlar

kedide ßesLedim ßiara ama oda çalındı:'(yokya haklılar valla kedi halıyı pisletiyor annem temizliyor..okula gidiyorum annemle ßirlikte tüm gün onada hak vermek lasım;)