Kibritden Binalar...

Bu bölümümüzde karakalem ve tual çalışmalarını, ünlü sanatçıların eserlerini, kendi yaptığınız resimlerinizi yani kısaca sanatsal değer taşıyan her türlü resimi paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Uyus
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Kibritden Binalar...

Mesaj gönderen Uyus »

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Bunları yapması değilde yakması çok zevkli olur :D

Teşekkürler Uyus! Paylaşımlarını takip ediyorum, birçok arkadaşımında takip ettiğine eminim ama hepsine yorum yazamıyorum maalesef. Zaten forumda atılan mesajların okunmaması gibi bi durum söz konusu olmaz, bir gün sonrada okunabilir, bir yıl sonrada ;)

Tekrar teşekkürler...!
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
Uyus
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen Uyus »

Senin Tarafından Konularımın Takip Edilmesine Sevindim.Diğer Üyelerimizde Beğeniyordur Umarım.Tabiki Her Konuya Aynı Gün Bakılamıyabiliyor.Yorumun İçin Teşekkür Ederim :sagolun:

Kullanıcı avatarı
YAĞMUR BULUTU
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen YAĞMUR BULUTU »

bazı insanların elleri ne kadar usta oluyor her insanın bir gizil gücü varmış önemli olan onu keşfedip en iyi şekilde kullanıp geliştirmekmiş ben hala keşfedemedim bu insanlar keşfetmiş ve geliştirmiş gibi gözüküyor paylaşım için teşekkürler