ressam aylika'dan karakalem çalışmaları...

Bu bölümümüzde karakalem ve tual çalışmalarını, ünlü sanatçıların eserlerini, kendi yaptığınız resimlerinizi yani kısaca sanatsal değer taşıyan her türlü resimi paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
aylika
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Re: ressam aylika'dan karakalem çalışmaları...

Mesaj gönderen aylika »

dikenüstünde ve physician06 yorumlarınız için teşekkür ederim.derslerden dolayı çizime bikaç ay ara vermiştim..bu bikaç ay elimin soğumasına neden oldu..önümüz günlerde bikaç resim daha yükleyeceğim ama bu resimler kadar beğeni toplayacağını sanmıyorum..buarada dikenüstünde kfl ni almış kadar oldum..tekrar teşekkürler ;)

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Re: ressam aylika'dan karakalem çalışmaları...

Mesaj gönderen VSaBaH »

aylika yazdı:dikenüstünde ve physician06 yorumlarınız için teşekkür ederim.derslerden dolayı çizime bikaç ay ara vermiştim..bu bikaç ay elimin soğumasına neden oldu..önümüz günlerde bikaç resim daha yükleyeceğim ama bu resimler kadar beğeni toplayacağını sanmıyorum..buarada dikenüstünde kfl ni almış kadar oldum..tekrar teşekkürler ;)

aylika çizimlerinin devamını bekliyoruz beğeni topladığı konusunda haklısın... Devamını bekliyoruz...

Bu arada resimleri çıkmıyordu artık çıkıyor ufak bir düzenleme gerekti :)
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim