KIRIK KALPLER

Amatör ve profesyonel her türlü şiirlerinizi bu bölümümüze bekliyoruz...
Forum kuralları
NOT: Bu bölümümüze yazılan şiirlerin Telif Hakları şairlere aittir. İzinsiz paylaşılması ve başkasına aitmiş gibi gösterilmesi yasaktır!
Şairin isteği doğrultusunda yasal işlem uygulanabilir...
Kullanıcı avatarı
şair cemil
Aktif Üye
Aktif Üye

KIRIK KALPLER

Mesaj gönderen şair cemil »

KIRIK KALPLER
Ufkumda düzelmesi zor yaralar açtın ama sen farkında bile deyilsin.
Sabahın kuş sesleriyle uykudan uyndırır saatlerce muhabbetleri sevgi dolu yüreğiilen ayrılamazdık sen bana ben sana dertlerimizi anlatır nerdeyse gün batardı….Ama şimdi yollarını ayırdın adımı bile unuttun.
Eğerki bir gün sesimi duymazsan kıriz geçirirdin sadıklığın ve bağlılığın son derece mükembel sadık bir dosttun
Evet kendimi yeni yeni anladım ben boşuna yanmışım ama hiçte pişman deyilim ömrümde seninle yaşadığım dolu dolu hayatı hiç kimselerle tatmadım sevgiyi sende buldum ve de yaşadım.
Şimdi beni sosrsan koca bir dağ üstüme çöktü nasıl çıkarım onun mücadelesini veriyorum lakin kalbime yenik düştüm.
Gözlerim bir sel oldu bu fırtına beni her geçen gün ömrümden damla damla alıp sele doğru sürüklüyor.
Ölümüm beklide çok yakın umarım rahat edersin sana artık yük olmuyacağım ama kendi kendimede olsa ben hep seveceyim tesellim sadece bu olacak.
Sen mutlu olacaksan mutlu olduklarınla kal saygı duyarım.
Adını şu an kalbime yazdım o silinmez ama dilime kilit vurdum adını asla söylemiyecek sen durabiliyoprsan sen sabır edebiliyorsan bu kadar geçmiş mutlu günleri silebiliyorsan banada evvallah demek düşer kaçanın peşi nden asla koşmuyacağım.
Oluryua fikrin deyişirde bana iktiyaç duyarsan ben bıraktığın yerdeyim keşeke bende senin gibi kopabilsem ama bu irade bende yok ben acizlikten sustum yoksa sewvgim bir çığ gibi artık bendine sığmıyor uykularım bölünüyor ruh sağlığım bozuluyor dengemi kayp ettim yolumu bulamıyorum.
Pek bu kadar bir birimizi severken baan bu kadar eziyet laikmiydi yıkılam bu gönül bu yükü kaldırabilirmiydi.bunu hiç düşünmedin.ben yinede saygı duyarım mutluluklar senin olsun bana acılar yeter.benden sıkılma ben artık eskisi gibi sağlıklı düşünen biri deyilim.yaşam benim için artık bir hiçten başaka bir şey deyil.
Şunuda ifade etmeden geçemem kısa birzamandan sonra beni çok iyi anlıyacaksın en geç 2010 yılı son sınır bir arada olunca bak ne durumlar olacak ama iş işi çoktan geçmiş olur.
Sen şuanki suskunluğa vede sakıbnliğe aldanıyorsun hayır hiçte öyle olmuyacak kopacak bir gün tarih veremem ama beni çoktan kayp etmiş olacalacaksın.
Benim tüm şevkim kırıldı bazı pılanlarım hesaplarım vardı hepsini rafa kaldırdım günümü göz yaşlarıyla geçiriyorum.sen mutlu ol bana o yeter çün kü sen hala kocam seviyooooooooooooooorum ama sen yinede sevme sadece ben dilime kilit vurdum.
Bir gün içinden beni hatırlarsan kapım açık ayni sevgiyle ayni hasret özlemle seni bağrıma basarım.ben artık yokum beklide bu dünyadan göeçer giderim.herşey gönlünce olsunsevdiklerin hep yanında olsun gözlerinden benimki gibi yaş olmasın yüzün hep gülsün.
Seni çok seven senin için kendinden geçen ölümü bile düşünen eski dostlardan kırık kalpler…………

Şair ….CEMİL KOÇ 21.07.2009

Kullanıcı avatarı
BHR
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

KIRIK KALPLER

Mesaj gönderen BHR »

Yüreğine sağlık :sagolun: Güzel olmuş..

Kullanıcı avatarı
gkcrm
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye