ÖSS Beni Öpsene / Suat Aşçı

Kitap tanıtımlarımıza bu bölümümüzden ulaşabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
yosun*
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

ÖSS Beni Öpsene / Suat Aşçı

Mesaj gönderen yosun* »

Resim

ÖSS Beni Öpsene
Yazarı: Suat Aşçı
Yayını: Yakamoz Yayınevi
Başvuru Kişisel Gelişim Türk Edebiyatı

"Bu kitabı sakın kaçırmayın, son dönemde okuduğum en eğlenceli kitap. Bu kitabı neden daha önce görmedim ki?"

Hıncal Uluç - Sabah Gazetesi 30 Şubat 2012

"Kitaba ulaşmam biraz zor oldu. Çünkü adeta yok satıyor. Şimdi bir kısmını okudum ve bayıldım. Bayılmasam hepsini biterebilirdim.

Selahattin Duman - Sabah Gazetesi 1 29 Mart 2010

ÖSS'ye hazırlanmanın en eğlenceli yolu, "ÖSS BENİ ÖPSENE".

"Türkiye'deki öğrenciler bu kitaba bayılıyor."

Washington Post 26 Ocak 2008

"Çok etkileyici ve eğlenceli bir kitap, okuduktan sonra hayata bakış açım değişti, inanın insanın ÖSS'ye bir daha giresi geliyor. Suat Bey, kalemine sağlık."

Ertuğrul Özkök - Hürriyet Gazetesi 1 Nisan 2015

"Suat Bey, kitabı bana göndermeseydin vallahi bir daha seninle konuşmaz küserdim. Kitap çok güzel, ellerine sağlık. Unutmadan eşarbını yan bağlama ha!"

Latif Doğan 26 Haziran 2017

"Oldukça yaratıcı bir zekanın ürünü. İnsan gülmekten kitabı okuyamıyor. Gözlerimden yaş geldi. Kitap için ne desem boş. Mutlaka okuyun."

Ali Kırca - ATV Ana Haber 15 Kasım 2056

"Kitap çok güzel. Aldım okudum. Bana çok şey kattı. Herkese tavsiye ederim. Özellikle ÖSS'ye hazırlanan tüm arkadaşlar mutlaka okusun. Buradan beni seven herkese selam ediyorum. Münih'te oturan Sultan yengeme, Şarkışla'da vatani görevini yapmakta olan ağabeyim Tayfun'a selam ederim. Kitabın ulaştığı yerlerde oturan tüm Müslümcü arkadaşlara özel selam. Bana bu fırsatı veren Suat Bey'e teşekkürler. Kitabı mutlaka okuyun. "

ÖSS'ye hazırlanan bir öğrenci 15 Nisan 2007

En son yosun* tarafından 12 Haz 2007 [ 14:01 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen prensess »

yerin seni öss diye bir kitap vardı yosun hatırlıyorsundur sanırım sınıfı dolaşmıştı o kitap :D okuduğunu sanıyorum onun tarzında bir kitap mı bilgi verirsen sevinirim..

Kullanıcı avatarı
yosun*
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen yosun* »

onun gibi prensess ama daha zevkli

Kullanıcı avatarı
Y4HY4
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen Y4HY4 »

oss benı her sene duzelı ve peryodık aralıklarla opuyo zaten ya oss ye az kaldı yoksa okurdum walla ve bı kıtap okuyorum su an :sagolun:

Kullanıcı avatarı
The_Maniac
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen The_Maniac »

Bence yerim seni öss'nin yerini asla tutamaz.2'sini de okudum ve aralarında çok büyük fark var.Yinede teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Re: ÖSS Beni Öpsene / Suat Aşçı

Mesaj gönderen Veda »

ÖSS vaktim geçti ama merak ettim.
Tanıtım yazısındakiler bayağı komik. 2056 yılından falan bahsediyor... :heh: :heh: :heh: