Colorado Kid / Stephen King

Kitap tanıtımlarımıza bu bölümümüzden ulaşabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Colorado Kid / Stephen King

Mesaj gönderen prensess »

Henüz okumadığım bir kitap.Elimdeki kitabı daha bitermediğim için okumaya fırsatım olmadı ama kitabın tanıtımını kısaca yazıyorum,

Resim

Colorado Kid / Genç Kadın Ölü Adam'ın Sırrını Öğrenebilecek mi?
Yazarı: Stephen King
Yayını: İnkılap Kitabevi
Dünya Edebiyatı - Roman

Korku gerilim türünün büyük ustasından gizemli bir hikayeden çok bir olayı gizemli hala getiren unsurlar ve o gizemi öğrenme dürtüsü üzerine çarpıcı bir kitap.Sahilde bulunan kimliği belirsiz bir ceset,Genç ve heycanlı iki gazeteci,deneyimsiz bir polis stajyeri,Ve her şey olup bittikten sonra bile esrarını koruyan bir hikaye..
başka bir yerdeyse kitaptan şöyle bahsediyor,

Stephen King efsanesi, ucu bilinmeyene doğru giden yepyeni bir soruşturmayla geri döndü.
Maine sahili açıklarındaki bir adada ölü bir adam bulunur. Cesedin üzerinde kimlik yoktur. Birtakım ipuçları, iki yerel gazeteci ve adli tıp eğitimi gören bir öğrenci sayesinde ortaya çıkar. Ancak adamın kimliğinin belirlenmesi bir yıldan fazla sürecektir. Ölü adam ve ölümünün şaşırtıcı koşulları hakkında bilgi sahibi olundukça, çözümden de o denli uzaklaşılmaktadır. Bu, olanaksız gibi görünen bir suç mudur, yoksa çok daha garip bir olay mı?
Esrarın kalbindeki karanlık ve esrarlı olayları araştırma dürtümüz hakkında olan bu hikâyeyi Stephen King’den başkası anlatamazdı.
Stephen King, Dashiell Hammett’in Malta Şahini’ nden ve Graham Greene’in eserlerinden izler taşıyan bu kitabında, konusu esrarın doğasından aşağı kalmayacak kadar şaşırtıcı bir hikâyeyle karşımıza geliyor.

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
kitabın üstündeki ufak bi yazıysa,genç kadın ölü adamın sırrını öğrenebilecek mi? kitabı okuyan varsa lütfen kitap hakkındaki yorumlarını bekliyorum ben kitabın arkasından ve tanıtımlardan okuduğum kadarıyla çok ilgi çekici bir kitap...

Kullanıcı avatarı
yosun*
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen yosun* »

teşekkürler prensess

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

stepheni sewerim :D ii yazardır :D kerata..... saol ya paylaşımını değerlendirdim 10 üzerinden 8 tşkler...

Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen prensess »

değerlendirmen için saol bence kitabı okumayan biri için iyi denilebilir ö.di yosun

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

tavsiyeni dikkate alırım.....

Kullanıcı avatarı
siyah34
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen siyah34 »

bnde bu yazarı seviyorum daha önce göz eserinide okumuştum bunuda okurum sağol paylaştığın için...