Erkeğin Kutsal Kitabı / Xavier Bonde

Kitap tanıtımlarımıza bu bölümümüzden ulaşabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
yosun*
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Erkeğin Kutsal Kitabı / Xavier Bonde

Mesaj gönderen yosun* »

Resim

Erkeğin Kutsal Kitabı / Güzel Kadınları Nasıl Baştan Çıkartırsınız?
Yazarı: Xavier Bonde
Yayını: Safir Yayınları
Başvuru - Dünya Edebiyatı - Kişisel Gelişim

Sıradan Bir Erkek Nasıl Bir Don Juan Olur?

Bu kitap kadınların içsel doğasını, bilinçaltı kalıplarını, kendini yansıtış şekillerini ve erkeklerle olan iletişimlerinde kullandıkları yöntemleri anlatmaktadır.Bu sayede bir kadınla ilişkiye girme sistemini temelden öğrenip anlayacak ve bunun üstüne kadınlarla olan iletişiminizi istediğiniz şekilde güçlü bir biçimde kurabileceksiniz. Bu kitapta ezberlemeniz gereken bilgiler değil, anlamanız gereken sistemler, en kapsamlı ve işe yarar şekliyle size aktarılmaktadır.Bu teknikler kadınların duygu ve düşünce yapılarına göre şekillendirilmiştir ve bu teknikler kadınların bilinçaltındaki çekim düğmelerine basabilmeyi sizlere öğretecektir."Verdiğiniz paraya değer mi? Kesinlikle. Bu, sanırım bugüne kadar hayatımdaki en etkili şeydi. Kesinlikle hayatınız değişecek!"-Veroxii"Şahane bir kitap... kadınlarla ilgili tüm bilgilerimi kökten değiştirdiniz. Tüm bu şeylere ne kadar zaman ve emek harcadığınızı hayal bile edemiyorum."
-Mad DashBASINDAN…

"… dünya çapındaki erkeklerin kadınlarla tanıştıklarında kullanacakları birinci elden iyi keşfedilmiş özel bir dile ve taktiklere sahip."-The New York Times"İngiliz zoolog ve cinsiyet uzmanı Desmond Morris, aşk evrelerinin akıllıca bir sentezini yapan Metottan etkilendiğini söylüyor. 'Erkeklerin yaptığı en büyük hata kur yapmanın tüm aşamalarını gerçekleştirmemeleridir' diyor ve ekliyor 'İşe yaramasını istiyorsanız, aşama aşama ilerlemelisiniz."
-Elle Magazine

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

kesinlikle bu kitaba ihtiyacım yook sağol yosun hiç gerek yok.....:D :D :D :D :D :D :D

Kullanıcı avatarı
hexa_dragongirl
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen hexa_dragongirl »

ya bence kimsenin böle şeylere ihtiyacı yok herkes olduğu gibi olsun yaa ala ala :hayiir:

Kullanıcı avatarı
yosun*
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen yosun* »

arkadaşlar paylaştığım kitabı sizlerin ihtiyacı olduğu için veya başka bi sebep yüzünden paylaşmıyorum
bu da herhangi bir kitap ve ben sadece sizlere tanıttım
lütfen yanlış anlaşılmasın :hayiir: :hayiir: :hayiir: