Gelin Dalgası / Erin Torneo, Valerie Cabrera Krause

Kitap tanıtımlarımıza bu bölümümüzden ulaşabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
yosun*
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Gelin Dalgası / Erin Torneo, Valerie Cabrera Krause

Mesaj gönderen yosun* »

Resim

Gelin Dalgası
Yazar: Erin Torneo, Valerie Cabrera Krause
Yayınevi: Artemis Yayınları
Güncel

Her şey, SBHV (“Süper bir haberim var!”) telefonlarıyla başlar ve Tarihi Kaydet e-postaları hesabınıza hücuma geçer. Sonra sıra şuna gelir: “Şimdiye kadar çoktan evlenmiş olacağımı düşünürdüm! Neden onun parmağında yüzük var da benim yok?” derken kendinizi dil uçuklatıcı pahalılıkta porselenler satın alıp damadın hiçbir şeye benzemeyen fakat bekâr kuzeniyle takılırken bulursunuz. Ya da en azından, bulanlarımız olmuştur. Bekâr hayatınız ve düzinelerce kedi sizi beklemektedir.
Hayır! Asla korkmayın! Artık yanınızda Erin Torneo ve Valerie Cabrera Krause'un sadece sizin için hazırladığı, gelmekte olan Gelin Dalgası üzerinde harika sörf yapmanıza ve asla dibe batmamanıza önayak olacak bir hayatta kalma rehberi var.

- Masraflı geçen düğün sezonunda kendinize nişanlılar yaratın
- Ölümcül bir duygu olan “Tanrım! Benim neyim eksik!”i, güçveren bir özgüvenin yansıması olan “Hiçbir şeyim eksik değil!”e dönüştürün
- Rekabet hissiyle dost olun
- Çenesi düşük arkadaşların icabına bakın
- Bay Yanlış için esas duruşa geçmekten vazgeçip hayatı akışına bırakın
- Nikâh şahidi olmanın tadını çıkarın
Erin ve Valerie, sanki sahip olduğunuz en yakın arkadaşlarınızmış gibi, gerçek ve peri masalı arasındaki farkı görmenize yardım edecek ve her daim aklı başında önerilerde bulunacaklar. İster çift olun, ister bekâr ve arayışta, ya da 'ben almıyım ya' diyecek kadar halinden memnun bir bekâr fark etmez.
GELİN DALGASI hepimizin işine yarayacak!