Senden başka Yok! / Marian Keyes

Kitap tanıtımlarımıza bu bölümümüzden ulaşabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
yosun*
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Senden başka Yok! / Marian Keyes

Mesaj gönderen yosun* »

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Senden Başka Yok!
Yazarı: Marian Keyes
Yayını: Artemis Yayınları
Roman

Bu derece yürek burkan bir hikâyeyi, bu derece komik bir dille anlattığına inanamıyoruz!
- Cosmopolitan

Okuyucuyu aynı anda hem güldürüp hem de ağlatmak yetenek ister.. Son sayfayı okuduktan sonra çok uzun bir süre hikâyeyi aklınızdan çıkaramayacaksınız.
-Heat

New York`a geri dönüp onu bulmak zorundaydım. Orada olmama ihtimali de vardı ama şansımı denemek zorundaydım çünkü tek bir şeyden emindim: Burada değildi.

Anna Walsh resmen bir harabe. Anne ve babasının Odadan İyidir diye tabir edilebilecek evinde, Dublin`i terk edip New York`a dönebilmenin hayaliyle yaşıyor. Arkadaşlarına dönmek. Dünyanın En Muhteşem İşine dönmek. Ve hepsinden ötesi, Aidan`a dönmek.

Fakat ailesinin başka düşünceleri var (kendi başağrıları dışında yani). Ve sanki Aidan da onunla tekrar temasa geçmekten kaçınıyor gibi. Nedendir bilinmez!Anna`nın bu kadar çok sevdiği dünyasını ne parçalamış olabilir? Ayrıca her şeyi yeniden yerli yerine oturtacak olan kişi gerçekten de Aidan mı acaba?

Maeve Binchy`nin tahtına kurulan modern bir roman kraliçesi olan Marian Keyes, öykü anlatıcılığında son derece usta. Üslupla gerçeği birararaya getirişi, vazgeçmediği mizah ve pathos, onu tüm dünyada çoksatar listelerine taşıyor.
-Irish Independent

Marian Keyes, insana-kendini-iyi-hissettiren-kitaplar cemiyetinin kraliçesi. İnsanın içini ısıtan komedileri, onu İngiltere`nin en çıtır yazarına ve kendi kuşağının sesine dönüştürdü.
-Daily Mirror

Yüksek kalite eğlence!
-Marie Claire

Keyes`in, duygusal açıdan en doyurucu hali.
-In Style

:ok: :ok: :ok: :ok:
Bir Kitabın konusu hakkında bilgi edinmek istiyorsanız Elinizde değilse ve arka kapağını okuyamıyorsanız en iyisi o kitap hakkındaki eleştirileri okumaktır :D