Seri Katiller / Nigel Cawthorne

Kitap tanıtımlarımıza bu bölümümüzden ulaşabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen prensess »

Ben ne olursa olsun hertür kitabın okunmasından yanayım...Eğer okuduysan kitapta verilen isimlerin gerçekte varolduğunu,verilen cinayetlerin herbirinin dosyalarının olduğunu bilirsin...Bence bu Dünyanın geçmişinden ki özellikle Amerika'nın(kitaptaki katillerin çoğunluğunun buradan çıktığından dolayı)geçmişinden haberdar olmanı sağlar yani bir bilgin olur...bana yararı olmayacağına inandığım bilgiyide öğrenmek isterim bu yzden önerdim...Bu bilgi sana nasıl yarar bilmem ama ben şuanki seri katil olaylarıyla geçmiştekileri karşılaştırabiliyorum...Katillerin bile bir dünya görüşünün olduğunu ayrıca ne yaparsa yapsın veya ne psikolojiyle olursa olsun bir sebebe sahip olduklarının farkına vardım...Tabiki düşüncene saygılıyım fakat ' BENCE ' diyebilmeli insan başkalarına düşüncelerini söylerken değil mi?

Kullanıcı avatarı
Big Ticket
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen Big Ticket »

GiudiZioSo yazdı:ben okudum ama hiç beğenmedim daha ilginç ve korkutucu falan bekliyordum ..açıkçası hiç etkilenmedim tavsiye de etmiyorum .. ..

Bu tür kitapların amacı zaten okuyanı korkutmak değildir.Asıl amaç okuyucunun korku içindeki kahramanın sürükleyici öyküsüne kapılmasıdır.
Eğer sürükleyici bir seri katil kitabı okumak istiyorsan "Şeytanın Müridi" adlı kitabı önerebilirim. Yazarı "Glenn Meade".
Eğer okumadıysan mutlaka oku derim.

Kullanıcı avatarı
GiudiZioSo
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen GiudiZioSo »

beni yanlış anladın neyse ziyanı yok ..tavsiye için tşk ederim

Kullanıcı avatarı
Big Ticket
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen Big Ticket »

GiudiZioSo yazdı:beni yanlış anladın neyse ziyanı yok ..tavsiye için tşk ederim

Yanlış anlayarak yanlış bişey söylediysem özürdilerim.Sadece fikrimi ve tavsiyemi belirttim.
İyi paylaşımlar... :slm: