Kızıl Nehirler - Siyah Kan - Şeytan Yemini / Jean-Christophe

Kitap tanıtımlarımıza bu bölümümüzden ulaşabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
BLACK STAIN
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Kızıl Nehirler - Siyah Kan - Şeytan Yemini / Jean-Christophe

Mesaj gönderen BLACK STAIN »

Slm arkadaşlar.Sizlere Fransız korku,gerilim ve polise romanlarının en iyi yazarlarından JEAN-CHRİSTOPHE GRANGE'ın muhteşem bir kaç romanını tavsiye etmek istiyorum.Kitab severlerin bence okuması gereken üç kitab;

Resim

Polisiye-Gerilim tutkunlarının kaçırmaması gereken en iyi roman.Müthiş bir macere anlatılıyor.Okuduğum en iyi kitablardan biri.Zaten favorilerimin arasında.Okurken sizi heycanlandıracak kitablardan biri.Ustaca planlanmış cinayetler,önceden hazırlanmış görevler işin içinde çıkılmaz bir gerilimi sizlere aralıyor.Kızıl Nehirler ustaca kaleme alınmış,size merak uyandıracak bir serüven sunuyor.Denemenizi tavsiye ederim..

Resim

Siyah kan;bir seri katilin işlemiş olduğu korkunç cinayetleri anlatıyor.Görmeden korkmak isteyenleri heycanlandıracak bir roman.Bu kitabı okumadan doktorunuzda kalbi sağlam raporu alırsanız sizin için iyi olur.Film izlemekten daha çok zevk alacağınızı garanti edebilirim.Bence bu kitabıda yabana atmayın..

Resim

İşte kitab bu.Yazarın en son romanı olup hayalgücünüzü zorlayacak bir yapıt.Bitirmeme çok az kaldı ama bitirmek niyetimde olmadığımı da belirtmek isterim.Kurgu mükemmel.Yazarın gerçekten müthiş bir zekası (hayal gücü) var.

Yazarın diğer okuyabileceğiniz ve benim sizin okumanıza engel olamayacağım diğer romanları;

...Kurtlar imparatorluğu
...Leyleklerin Uçuşu
...Taş Meclisi
...Zener'in Laneti (çizgi roman)

Yardımcı olabildiysek ne mutlu türküm diyene............

Resim
[/align]

Kullanıcı avatarı
GiudiZioSo
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen GiudiZioSo »

'kızıl nehirler' kitabını okumadım ama filmini seyrettim gerçekten güzel bi filmdi ..paylaşım için teşekkürler..

Kullanıcı avatarı
BLACK STAIN
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen BLACK STAIN »

Kızıl nehirler filmini bende seyrettim ama romanın yarısını bile yansıtamamışlar.. :sagolun:

[img]http:300:100]LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP![/img]

Resim
[/align]

Kullanıcı avatarı
GiudiZioSo
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen GiudiZioSo »

hıım o zaman okumalıyım kitabı .. sağol