Not: Seni Seviyorum { P.S. I love you}

Kitap tanıtımlarımıza bu bölümümüzden ulaşabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
UyuzuM
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Not: Seni Seviyorum { P.S. I love you}

Mesaj gönderen UyuzuM »

Resim

Bazı insanlar hayatlarını ruh eşlerini bulmayı umut ederek geçirirler, Holly ve Gerry dışında…

Çocukluktan beri birbirlerine aşıktılar, birbirlerinin cümlelerini tamamlar, kavga ettiklerinde bile gülmeyi başarırlardı. Hiç kimse Holly ve Gerry’yi birbirinden ayrı düşünemezdi.

Başlarına hiç ummadıkları bir şey gelene dek. Gerry’nin ani ölümü Holly’yi derinden sarsmıştı. Otuzuncu yaşına basarken Gerry sanki ona geri dönmüştü. Ardından bıraktığı bir deste mektup Holly’ye onsuz devam edeceği yaşamında rehber olacaktı. Her bir mektup ‘Not, Seni Seviyorum…’ şeklinde sona eriyordu.

Mektupların hepsi açıldıktan ve bir yılı geride bıraktıktan sonra Holly kendine güvenen ve hayata tek başına meydan okuyabilen biri haline gelmişti. Onu herkesten daha iyi tanıyan bu adam, genç kadına hayatın devam ettiğini öğretmeye çalışmıştı. Holly yeniden gülmeyi, ağlamayı, şarkı söylemeyi, dans etmeyi ve en önemlisi de eskisinden daha cesur olmayı öğrenmişti.

‘Hayatın duygusal yönlerine dair, mükemmel, uzun yıllar unutamayacağınız etkileyici bir roman.

Cecelia Ahern
Tercüme: Onur Öztürk Erdün

Muhte$em bir roman..
Okudukca bagimlilik yapanlardan..
Ben $ahsen Holly ile birlikte aglayip birlikte güldüm..
Cecelia Ahern'den muhte$em bir anlatim..
Doyumsuz bir roman, duygusalliktan ho$lananlar icin e$siz bir eser..

Kullanıcı avatarı
tarla__kusu93
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Re: Not: Seni Seviyorum { P.S. I love you}

Mesaj gönderen tarla__kusu93 »

İnşallah kısmet olursa okumak isterim