Söylenmemiş Şarkılar / Canan Tan

Kitap tanıtımlarımıza bu bölümümüzden ulaşabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Söylenmemiş Şarkılar / Canan Tan

Mesaj gönderen Veda »

Resim

Söylenmemiş Şarkılar
Yazarı: Canan Tan
Yayını: Altın Kitaplar
Türk Edebiyatı

Kördü kadın, göremedi. Beriki dilsiz! Dillendiremedi yüreğindeki talanı... İkisi... El ele... Göremediklerini, Dillendiremediklerini Sonsuza dek suskunluğa mahkûm ettiler. Geriye yalnızca, SÖYLENMEMİŞ ŞARKILAR’ı kaldı...

Piraye, Yüreğim Seni Çok Sevdi’nin yazarı Canan Tan’ın kaleminden, kendinizden çok şey bulacağınız birbirinden çarpıcı on dört öy-kü daha!

YAZAR HAKKINDA
Ankara’da doğdu. Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi mezunudur. Değişik edebiyat türlerindeki yarışmalarda dereceler ve ödüller aldı.
• Kelebek (Hürriyet) gazetesinin Senaryo Yarışması’nda birincilik ödülü / Oğlum (Eser fotoroman olarak çekildi.)
• I. Ulusal Nas-rettin Hoca Gülmece Öykü Yarışması’nda 1. Mansiyon / Dedektiflik Bürosu
• İnkılâp Kitabevi’nin Aziz Nesin Gülmece Öykü Yarış-ması’nda basılmaya değer görülen İster Mor, İster Mavi kitabıyla, Türkiye’de mizah öyküleri kitabı olan kadın yazar unvanı
• Bu Ya-yınevi’nin Çocuk Öyküleri Yarışması’nda 1. Mansiyon / Sevgi Yolu
• Rıfat Ilgaz Gülmece Öykü Yarışması’nda birincilik ödülü / Sol Ayağımın Başparmağı
• İzmir Büyükşehir Belediyesi Çocuk Romanları Ödülü / Sokaklardan Bir Ali
• İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Cumhuriyet’in 75. Yılı Çocuk Öyküleri Ödülü / Arkadaşım Pasta Panda
• 10. Orhon Murat Arıburnu Ödülleri’nde uzun metrajlı film öy-küsü dalında birincilik ödülü / Akrep

Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Re: Söylenmemiş Şarkılar / Canan Tan

Mesaj gönderen Veda »

Bir an evvel başlamak istediğim bir kitap.
Canan Tan'ın 'Piraye'sini ve Yürğeim Seni Çok Sevdi"yi gördüm ama alamamıştım. Kısmet bunaymış.

Kullanıcı avatarı
Meriç
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen Meriç »

Canan Tan - Pirayeyi okumuştum gerçekten bir solukta okunan bir kitap eminim buda güzeldir tşkkrler Veda...

Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen Veda »

Ben teşekkür ederim, ilgin, yorumun ve katkın için.
Sağolasın...