Bana Bir Espri Yap / Harun Karaca

Kitap tanıtımlarımıza bu bölümümüzden ulaşabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
gunce
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Bana Bir Espri Yap / Harun Karaca

Mesaj gönderen gunce »

Resim

Bana Bir Espri Yap
Yazarı: Harun Karaca
Yayını: Romantik Yayınları;
Mizah - Türk Edebiyatı

KİTABI AÇIP BAKMAYA ÜŞENEN TEMBELLER İÇİN…
BU KİTAPDA:

• İnternet sitelerinden derleme yapmadık. Sizin için yepyeni espriler ürettik.
• Güldürürken düşündüren espriler saçmalığına girmedik. Güldürürken sizi gülme krizine sokan esprileri özenle seçtik.
• İçeriğiyle stres azaltıcı bir kitap olması ve geçici değil sürekli bir etki yapması için kitabın içine esprinin etken maddesi olan espritemol’dan bol miktarda akıttık!
• Kısacası bu kitaba: Soru-cevap esprileri, Günlük hayattan komik kesitler, Komik tarihi belgeseller, Çıkma teklifi taktikleri, Hikâyenin hası kafaya giydirir tası, Kendi kendime konuşuyorum, Skeçler, Korsan Film Sunar, Bilim adamının resimli buluş bilmeceleri, Bir başbakanın duvar yazıları ve adı koyulmamış bir sürü koskomik güpgüldürük nice bölümleri göbeğinizin bayram etmesi için koyduk, doldurduk.
• Kitabı illa ki okumak için almak zorunda değilsiniz. Bu kitabın tüm sayfalarını yırtıp sevgilinize: Bak sevgilim. Espri kitabını bitirdim. Deyiniz. Sevgiliniz espri kitabını eline alıp içine bakınca hiçbir yaprak göremeyecektir. Siz de: Kâğıttan uçak yapıp bitirdim hayatım, diyerek ona bir espri yapabilirsiniz.
• Kitabı illa ki okumak için değil, acil bir durumda kullanmak için de alabilirsiniz. Yani acil bir hasta var ve sun’i solunum için ağzını açmıyor. Yaparsınız kitaptan bir espri… Hasta gülerken hemen sun’i solunuma geçersiniz.
• Kitabı illa ki okumak için almayınız. Belki siz cahil birisiniz. Cahilliğinizi artırmak için bir kitap daha okumadığınızı kanıtlamak zorundasınızdır. Değil mi ya….Alın bu kitabı, okumayın, cahilliğinize cahillik katın.
• Kitabı illa ki okumak için satın almayın kardeşim! Belki de siz bir memursunuzdur. Vergi iadesi için bu kitabın fiyatı kadar bir KDV fişine ihtiyacınız vardır. Alın bu kitabı, açığınızı kapatın.
• Kitabı illa ki okumak için almayın. Betona oturmadan önce altınıza koyun, karnınız ağrımaz. Sayfalarından kağıt uçak yapıp uçurun. Soba tutuşturun. Yazar bölümünü değiştirip kendi adınızı yazıp hava atın. Tuvalet kağıdı olarak kullanın. Sevmediğiniz birinin kafasına atıp aşırı tepki alınca “ espri yapmıştım” deyiniz.

SON BİR HATIRLATMA:
KİTABI OKUMADAN ÖNCE ÇAYDANLIK ALTLIĞI OLARAK KULLANMAK YASAKTIR. ÇÜNKÜ SANKİ İÇİNDE SOĞUK ESPRİLER VAR DA ISITMA GEREĞİ DUYULMUŞ GİBİ BİR ANLAM ÇIKIYOR. SAKIN BÖYLE YAPMAYIN, YASAKTIR.

Kullanıcı avatarı
yosun*
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen yosun* »

çok eğlenceli bir kitap gibi görünüyor
teşekkürler günce

Kullanıcı avatarı
gunce
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen gunce »