Beynine Bir Kez Hava Değmeye Görsün / Frank Vertosick

Kitap tanıtımlarımıza bu bölümümüzden ulaşabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
reha37
Asi Üye
Asi Üye

Beynine Bir Kez Hava Değmeye Görsün / Frank Vertosick

Mesaj gönderen reha37 »

Resim

Beynine Bir Kez Hava Değmeye Görsün
Yazar: Frank Vertosick
Çevirmen :Ender Arkun
Popüler Bilim

Beyin cerrahisi öyküleri, birçoğumuzun okumayı tercih ettiği türlerden oldukça farklıdır. Hatta böyle bir konunun üzerine yazılmış öykülerin olabileceği düşüncesi bile şaşırtıcı gelebilir. Ancak gerçek yaşamdan alınmış birçok dramı ve bunlarda rol alan -ister doktor ister hasta olsun- tüm kahramanların yaşadıklarını, bir beyin cerrahı olan ama bir hasta gibi acı çekip, hasta yakını gibi üzülen bir uzmanın bakış açısıyla okumak, öyküleri hepimizin yaşamının tam ortasına oturtacaktır.

:ok:
Amerikalı bir doktorun, Türkiye'deki adıyla; 'Beyin ve Sinir Cerrahı'nın başından geçen komik ve trajı komik olayların anlatıldığı, doktor olmanın hele hele beyin cerrahı olmanın zorluklarının anılarla gösterildiği çok hoş bir anı kitabı... Kitabın bazı yerlerindeki yazıları bir yerlere not ettim, pek çok yazıma da ilham kaynağı oldu... Eğlenmenin yanı sıra pek çok şey öğrenebileceğiniz bir kitap... Kesinlikle tavsiye ederim...

Kaynak : LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! ... anitim.htm

Kullanıcı avatarı
yosun*
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen yosun* »

paylaşım için teşekkürler reha37

Kullanıcı avatarı
reha37
Asi Üye
Asi Üye

Mesaj gönderen reha37 »

rica ederim yosun*...

Kullanıcı avatarı
dahi_yane
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen dahi_yane »

methini çok duyar oldum bu kitabın ..en kısa sürede okuyacağım teşekkürler reha37,