The Secret / Rhonda Byrne

Kitap tanıtımlarımıza bu bölümümüzden ulaşabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen prensess »

Resim

The Secret
Yazarı: Rhonda Byrne
Yayını: Ovvo Basım Yayın
Dünya Edebiyatı - Kişisel Gelişim

"Bu sırrın ne olduğunu söyleyemem.Tek söyleyebildiğim varolduğu."

(Alexander Graham Bell-Telefonun Mucidi) Çağlar boyu nesilden nesile geçerken, bir çok insan ona göz dikti, onu gizledi, kaybetti, çaldı, büyük paralar karşılığı satın alanlar oldu. Tarihteki en önemli insanların bazıları yüzyıllar ka-dar eski olan “Sır”ra vakıf olmuşlardı. Eflatun, Galileo, Beethoven, Edison, Carnegie, Einstein ve diğer mucitler, bilim adamları ile büyük düşünürler “Sır”rı biliyorlardı; ve şimdi “Sır” dünyaya açıklanıyor.
“Sır”rı öğrendiğinizde, istediğiniz her şeyi elde etmeyi, yapmayı, ya da istediğiniz her şey olmayı da öğrenmiş olacak; asıl kimliğinizi bulacak ve hayatta sizi bekleyen gerçek ihtişamın ne olduğunu göreceksiniz.
Sizce dünya nüfusunun sadece %1’lik bir kısmını oluşturan bir kesimin tüm maddi gelirin %96'sına sahip olması bir tesadüf mü?
Olağanüstü bir servete sahip olmak ister misiniz?

Muhteşem bir malikanede yaşamak ister misiniz
Ömrünüz boyunca hiç sıkıntıya düşmeden bolluk, bereket içinde yaşamak ister misiniz?
Ruh eşinizi bulmak ya da huzurlu, mutlu bir evlilik yaşamak ister misiniz?
Peki kendinize sorun. Gerçekten ne, ama ne istersiniz?
Amaçlarınıza ulaşmak için bu kitabı kullanmaya başlayabilirsiniz. Yaşamınızdaki herhangi bir şey için bir cevap, bir rehber arıyorsanız, sorunuzu sorun, cevap alacağınıza inanın ve bu kitabı rastgele açın. Açılan sayfada aradığınız cevabı ve tavsiyeyi bulacaksınız.
"Sır tüm olmuşların, olanların ve olacakların cevabıdır."
(Ralph Waldo Emerson-Filozof)

Kullanıcı avatarı
yosun*
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen yosun* »

çok sürükleyici bir kitaba benziyor hemen denemek istiyorum
teşekkürler prensess ;)

Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Ben okudum sana getiririm canım yeterki sen iste:)

Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

yazamadım biraz ama neyse ;)

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

prensess, tşkler paylaşım için tv da da gösterdi çok merak ediyorum alcam ben bu kitabı =D> çok merak ettim

Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Re: The Secret / Rhonda Byrne

Mesaj gönderen Veda »

Ben de okudum fakat farklı gelmedi. Çünkü daha önce %100 Düşünce Gücü isimli kitabı okumuştum, onu andırdı bana.
Ve sadece kitabı okurken etkili oldu maalesef, sonrasında unuttum "sır"rı. O yüzden, hayatımıza yaymamız gerekiyor ki, o da biraz güç.

Kullanıcı avatarı
mannyakk
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen mannyakk »

ben bu kitapta çok sıkılmıştım dönüp dolaşıp aynı şeyi anlatıyordu ben kişisel gelişim kitaplarını sevmiyorum belkide bu nadenle sıkıcı bulmuşumdur ama okumayı sevenler için güzel bir kitap

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

mannyakk yazdı:ben bu kitapta çok sıkılmıştım dönüp dolaşıp aynı şeyi anlatıyordu ben kişisel gelişim kitaplarını sevmiyorum belkide bu nadenle sıkıcı bulmuşumdur ama okumayı sevenler için güzel bir kitap

Ama bu kitap farklı...

Ve anlatılanlara gerçekten inanıyorum. Kitabı sarmadıysa filmini izleyin mutlaka ilginizi çekecektir...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
efsu_esila
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen efsu_esila »

bnde sıkılmştım ama kişisel gelişim sevenler için tavsiye edilebilir ;)

Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen Veda »

Daha önce de dedim, çok da farklı değil bence. Etkisi bir süreliğine geçerli sadece. Anlatılanlar doğru ama aynı amaçlı yazılan daha iyi kitaplar var.