ininal Kart 5411 MCC kodu sorunsalı ve çözümü

AktüelBilgi Ana Bölüm
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

?

ininal Kart'la yapılacak 50 TL market harcamasına 15 TL hediye veren kampanya detaylarında "Kampanya MCC kodu 5411 olan işyerlerinde geçerlidir" maddesi bulunmaktadır. Ancak hiçbir market (Migros, A101, BİM, Şok vs.) çalışanları, bölge müdürlükleri ve müşteri temsilcilikleri bu konuda bilgi sahibi değildir. Deneme yanılma usülü yaptığım alışveriş olumlu sonuçlanınca bende internette paylaşma gereği duydum. (İnternette bunla alakalı hiçbir kaynak yok çünkü)

Resim

!
PEKİ BU KAMPANYADAN PUAN KAZANABİLMEK İÇİN HANGİ MARKETLERDEN ALIŞVERİŞ YAPILMALIDIR?

Bu kampanyada bahsedilen MCC 5411 kodu ağırlıklı olarak GIDA SATIŞI yapan işyerlerini kapsamaktadır. Onun için Migros, A101, BİM, Şok vs. gibi market zincirlerinde rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. Ben A101'de denedim ve aşağıdaki gibi olumlu sonuç aldım.

Resim

PEKİ NASIL İŞYERİNİN 5411 KODUNA SAHİP OLDUĞUNU NASIL ANLARIM?

Bu sorunun sebebi 2 şekilde mümkün;
1) İlgili marketin bölge müdürlüğünü arayıp merkez müdürlüklerinden bilgi almalarını talep ediniz (bu zaman alabilir)

2) Zaten 2 sefer 50 TL alışveriş yapmanız gerekiyor puan alabilmek için. İlk alışverişinizi yaptıktan sonra ininal müşteri hizmetlerini (0850 311 77 01) aradığınızda alışveriş yaptığınız marketin 5411 koduna sahip olup olmadığını söylemektedirler.

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim